Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Head ettevõtjad ja ürituste korraldajad!

Nagu tavaks saanud, ilmub talveürituste vaheleht 19. detsembril 2019 Otepää Teatajas. Ootame kõigilt ettevõtjatelt ja ürituste korraldajatelt oma talviste ürituste kava 13. detsembriks 2019 e-posti aadressile: monika@otepaa.ee ja koopia teataja@otepaa.ee

Vahelehte saab ka pikemalt kirjutada oma talvistest üritustest või teenustest. Vahelehes on tutvustava artikli avaldamine tasuta. Kasutage seda võimalust!

Laekunud talveüritusi kajastatakse jooksvalt Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee sündmuste rubriigis.

Kalender

« Tagasi

Loodusõhtu Otepää Looduskeskuses

Alguskuupäev: 11.11.19
Kestus 18:00
Tüüp: Kokkusaamine
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

11.11.2019
Otepää looduskeskusesse (Kolga tee 28, Otepää) kell 18.00
Meelis Kihulase mõtte- ja vestmisõhtul "Käeline tegevus kui eluviis".
Kooraste kandis elav Meelis on puutöömeister, kes on võtnud endale eesmärgiks hoida elus meie traditsioonilisi puutöötehnikaid. Mõtteõhtul jagab ta oma kogemusi sellel teekonnal ja tutvustab läbi erinevate esemete neid tehnikaid ka lähemalt. Osalejad saavad ise meisterdada endale väikese eseme, selleks soovitame panna selga mugavad riided. 

Mõtte- ja vestmisõhtut korraldab Otepää loodusselts koostöös Keskkonnaameti Otepää looduskeskusega. Osalemiseks palume registreeruda: tel 5186747 (Margit Turb) või margit.turb@gmail.com. Vaata ka: www.kaitsealad.ee

Võta naaber kaasa ja tule kohale!