Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Head ettevõtjad ja ürituste korraldajad!

Nagu tavaks saanud, ilmub talveürituste vaheleht 19. detsembril 2019 Otepää Teatajas. Ootame kõigilt ettevõtjatelt ja ürituste korraldajatelt oma talviste ürituste kava 13. detsembriks 2019 e-posti aadressile: monika@otepaa.ee ja koopia teataja@otepaa.ee

Vahelehte saab ka pikemalt kirjutada oma talvistest üritustest või teenustest. Vahelehes on tutvustava artikli avaldamine tasuta. Kasutage seda võimalust!

Laekunud talveüritusi kajastatakse jooksvalt Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee sündmuste rubriigis.

Kalender

« Tagasi

Teatribussi lasteetendus Otepääl

Alguskuupäev: 16.10.19
Kestus 11:00
Tüüp: Etendus
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

16.10.2019
Otepää Kultuurimajas kell 11.00 
TeatriBussi etendus „AARDEJAHT“

Mängivad: Veikko Täär, Marko Mäesaar, Katrin Kalma, Andres Vago (kitarr)


Lauludega kogupereetendus “Aardejaht” on lastest, kes on maal Vanaisal külas. Lapsed avastavad enda jaoks palju uusi teadmisi, mida rõõmsameelne ja mänguline Vanaisa neile jagab. Nad saavad teada, et hommikuti on vaja võimelda, õigesti hambaid pesta, korralikult süüa ning kui Vanaisa nendega mängulisele aarde otsimise retkele suundub, siis avastavad nad, et kala, mida nad muidu süüa ei taha, võib olla maailma parim toit.
Ühiselt tehtud asjad (hommikvõimlemine, kalalkäik, seiklus merel, kohtumine pärismaalasega) on lõbusad ja annavad palju teadmisi ning avastamisrõõmu.


Näidend: Veikko Täär
Lavastaja: Marko Mäesaar
Kunstnik: Liisa Soolepp
Laulusõnad: Aapo Ilves
Viisid: Andres Vago
Kestvus: 40 minutit
Pilet 2€

Lisainfo: kultuurimaja perenaine-kultuurikorraldaja Merle Soonberg 5662 6481