Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

 

Kalender

« Tagasi

Otepää valla perepäev

Alguskuupäev: 14.09.19
Kestus 11:00
Tüüp: Pidu
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

14.09.2019
Otepää Valla PEREPÄEV kell 11.00 – 15.00

Otepää valla perepäeval ühendavad käed Otepää Kultuurikeskused, Politsei- ja piirivalveamet, Maanteeamet, Päästeamet, Otepää Loodusselts, et mänguliselt jagada inimestele olulist infot ümbritsevatest ohtudest ning veeta koos perega mõnusalt aega. Päeva juhib tegus koeraplika Lotte ning talle on seltsiks Päästeametikoer Nublu, Politseilõvi Leo ja teised metsaasukad. Sellel päeval on lastele mõeldud Vaba lava, kus nad saavad esineda millega iganes soovivad ning selle krooniks annab kontserti noor ja särav laulja Uudo Sepp. Terve päeva välted saab fotoseina juures teha perepilte koos tuletõrje riietega ning kohal on ka fotograaf Valju Aloe. Lapsi lõbustavad Vembutaja batuudid. Osaleda saab erinevates meisterdamise töötubades, kus kasutatakse enamjaolt taaskasutatavat materjali ja mille läbiviijad on noored ise: tuulelohe, tiivik, unenäopüüdja ja loomamask. Teele Jairus valmistab spetsiaalselt selleks päevaks ette seenenäituse ning annab ka seeneküsimustele vastused. Iga laps saab sellest päevast mälestuseks soovi korral enda kehale sädeleva kujundi. Kohvik "Jõuluvana põhjapõdrad" ehk Nõuni noored valmistavad müügiks omapäraseid ja lapsemeelseid suupisteid. Koos Lotte ja ohutustiimiga meisterdatakse ja süüakse hiiglaslik pannkoogitort. Päästeamet teeb demonstratsioonesinemise oma töö kohta, kus on kujutletav inimene autosse kinni jäänud ja siis tuleb ta sealt välja lõigata. Päästeameti virtuaalprillid aitavad kogeda ohtlikku olukorda ning tulesimulaatoriga saavad lapsed ja vanemad proovida tulekustutamist. Maanteeamet veereb kohale pöörleva autoga. On olemas Lebola, kus saab puhata, mänguasjadega mängida ning teha raamatuvahetust. Päeva lõpetab Lendteater etendusega"Teofrastus".

Päev on kõigile tasuta!

Ajakava:
11.00-15.00 Avatud töötoad, fotosein, kohvik, lebola, batuudid, sädelevad kujundid, seenenäitus ja konsultatsioon, virtuaalprillid, tulesimulaator, pöörlev auto, päeva käigus teevad Päästeamet, Politsei ja Maanteeamet teavitustööd ohutuse kohta ning tutvustavad oma tööd ja olukordi selles.
11.00 Tervitused, Vaba lava, kontsert Uudo Sepp
13.00 Päästeameti auto lahtilõikamise demonstratsioon
13.30 Hiiglasliku pannkoogitordi meisterdamine ja söömine
14.20 Etendus "Teofrastus"
15.00 Lõpetamine!
* Haara lebonurka kaasa vana raamat, mänguasi või mäng ning tee vahetust
*Võta kaasa omatehtud moos ning valime koos lemmiku!
*Registreeri ennast esinema Vaba lavale: kultuurikeskused@otepaa.ee

Lisainfo: kultuurimaja perenaine-kultuurikorraldaja Merle Soonberg 5662 6481