Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Head ettevõtjad ja ürituste korraldajad!

Nagu tavaks saanud, ilmub talveürituste vaheleht 19. detsembril 2019 Otepää Teatajas. Ootame kõigilt ettevõtjatelt ja ürituste korraldajatelt oma talviste ürituste kava 13. detsembriks 2019 e-posti aadressile: monika@otepaa.ee ja koopia teataja@otepaa.ee

Vahelehte saab ka pikemalt kirjutada oma talvistest üritustest või teenustest. Vahelehes on tutvustava artikli avaldamine tasuta. Kasutage seda võimalust!

Laekunud talveüritusi kajastatakse jooksvalt Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee sündmuste rubriigis.

Kalender

« Tagasi

Coolbet Suvevolle Käärikul

Alguskuupäev: 18.06.19
Kestus 18:00 – 20:00
Tüüp: Spordisündmus
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

18.06.2019
Coolbet Suvevolle Kääriku 2.etapp kell 18.00
Kääriku rannavolleväljakutel Ugandi Resto auhindadele.

Coolbet Suvevolle etapid toimuvad juunis ja juulis igal teisipäeval algusega 18.00 ja seda olenemata ilmast! Eelregistreerida saab aadressil volley.ee võistluspäeval kuni 12.00ni: http://www.volley.ee/suvevolle-registreerimine?l=est  , mängupaigas saab ennast kirja panna 17.45ni.

Eelregistreerunutele on osalustasu neli eurot, võistluspaigas viis eurot. Võistkonnad moodustatakse igal turniiril koha peal vastavalt reitingutabelile ja lähtuvalt osalejate arvust on need kolme- või neljaliikmelised. Mängitakse saalivõrkpalli reeglite järgi.

Lisainfo: Kristiina Kopli 516 2491