Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Kui soovid vaadata terve kuu südmusi, siis vali menüüst "Kuu".

 

Kalender

« Tagasi

Seve Ehituse heategevusjooks

Alguskuupäev: 14.06.19
Kestus 20:00 – 21:00
Tüüp: Spordisündmus
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse

14.06.2019
Otepää Kultuurimaja pargis kell 20.00-21.00

Juba kolmandat aastat toimuv Seve Ehituse heategevusjooks tuleb taas! Sel korral kogunetakse Otepää Kultuurikeskuse juurde, et koos pere ning sõpradega läbida üheskoos 5 kilomeetrit! Kogu üritus on heategevuslik, sest terve ürituse tuluga ning kohapeal kogutud annetustega toetame SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kaudu asenduskodude laste psühholoogilist nõustamist.

Asenduskodudes üle Eesti elab tänasel päeval rohkem kui 1000 last, kellest väga paljud vajavad täiendavat ja järjepidevat terapeutilist tuge, et tulla toime läbielatud valusate mälestuste, kogemuste, süütunde ning vastuseta küsimustega. Ülimalt oluline on, et lapsele osutatav asenduskoduteenus ei piirduks vaid välise turvalise keskkonnaga, vaid hõlmaks endas ka professionaalselt läbimõeldud terapeutilist abi.

Seve Ehituse heategevusjooksule antakse start 14. juunil kell 20.00 Otepää Kultuurikeskuse eest, kuhu jooksu lõpus ka finišeerume.

Juba kell 21.15 algab Kultuurikeskuse ees ka kontsert, kus esinejaks Nedsaja Küla Bänd!

Registreerimine toimub Sportos.ee keskkonnas: https://www.sportos.eu/ee/et/seve-ehituse-heategevusjooks-231/ ja Ironmani võistlusalas alates 13. juunist.