Jälgige reklaami, kuupäevad võivad muutuda!

 

Hea kultuuri- või spordiürituse korraldaja! Kui Sinu sündmust ei ole siin, siis võta ühendust e-posti aadressil: monika@otepaa.ee ja anna oma üritusest teada!  

Sündmuste avaldamine kalendris TASUTA!

Head ettevõtjad ja ürituste korraldajad!

Nagu tavaks saanud, ilmub talveürituste vaheleht 19. detsembril 2019 Otepää Teatajas. Ootame kõigilt ettevõtjatelt ja ürituste korraldajatelt oma talviste ürituste kava 13. detsembriks 2019 e-posti aadressile: monika@otepaa.ee ja koopia teataja@otepaa.ee

Vahelehte saab ka pikemalt kirjutada oma talvistest üritustest või teenustest. Vahelehes on tutvustava artikli avaldamine tasuta. Kasutage seda võimalust!

Laekunud talveüritusi kajastatakse jooksvalt Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee sündmuste rubriigis.

Kalender

« Tagasi

Traditsiooniline stiilipidu: Aeg Maha

Alguskuupäev: 10.11.18
Kestus 21:00
Tüüp: Pidu
Asukoht: -
  + Lisa minu kalendrisse
10.10.2018
Ööklubi Comeback kell 21.00
Traditsiooniline stiilipidu: ★★AEG MAHA★★
Sissepääs ainult kutsete alusel.
 
---
22 aastat legendaarset stiilipidu “AEG MAHA”. Elu on lill - „Make love, not war!“. Lülita välja telefon ja sisse kõik meeled. Aeg las voolab nagu laisk, lai ja sügav jõgi, kedagi ei huvita see. Lillelapsed kogunevad laupäeval, 10.novembril kell 21:00, kõigile armsaks saanud klubis Comeback.
 
Riietus: Hipid - värvilised ehted, kirjud pluusid, peapaelad, nabakad, trompetpüksid, pikad juuksed, liibuvad trikoosärgid, heegeldatud murumütsid ... Fantaasial ei ole piire!
https://www.facebook.com/events/2145967095722202/