« Tagasi

Otepää Tervisekeskus taastab plaanilise ravi vastavalt Terviseameti seatud tingimustele

Käesoleval ajal unistavad kõik tavapärase elu taastumisest, kuid kaval viirus seab omad tingimused, mis nõuab meilt kõigilt kannatlikkust ja reeglite järgimist. Terviseamet on omalt poolt esitanud järk-järgulise plaanilise ravi taastamise juhised kõikidele tervishoiuteenuse osutajatele. Praeguses epidemioloogilises olukorras peame nii patsiente kui ka tervishoiupersonali hoolega kaitsma.

Kõik plaanilised raviteenused ei käivitu kahjuks kohe, vaid samm-sammult. Esialgse plaani kohaselt (kui ei tule Terviseameti või eriolukorra juhi täiendavaid korraldusi), avame plaanilise ravi hambaravis alates 04.maist 2020.a., samuti pakume mai algusest vältimatut hambaravi. Kõikide patsientidega võetakse täiendavalt ühendust ning selgitatakse plaanilisele ravile saamise tingimusi.

Saabuvad patsiendid peavad arvestama sellega, et välisuks on suletud ning raviruumidesse pääsemiseks võtab teid vastu  tervishoiutöötaja eelnevalt kokkulepitud kellaajal, seejärel mõõdetakse patsientide kehatemperatuuri, patsient täidab ja allkirjastab  COVID-19 tervisedeklaratsiooni ning desinfitseerib käed. Patsient peab tervishoiuasutuses viibides kandma kirurgilist maski, mis talle kohapeal antakse. 

Perearstid jätkavad tööd vastavalt eriolukorra alguses seatud tingimustele ja korrale, esialgse info kohaselt vähemalt eriolukorra lõpuni.

Eriarstide vastuvõtud loodame taastada maikuu jooksul, infot telefonil 76 68 560.    

Püsige terved!

SA Otepää Tervisekeskus


COVID-19 deklaratsiooni näidis