« Tagasi

Avatud on kriisiabikeskkond ettevõtjatele

Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik on Saaremaa Turunduskoja eestvedamisel loonud kriisiabikeskus.ee online platvorm Eesti ettevõtetele kui ka vabaühendustele, kes teenivad tulu, pakuvad teenuseid, ja on saanud majanduslikku kahju COVID-19 viirusepuhangu tagajärjel.

Palun anna meile teada, milline on sinu ettevõtte olukord. Selleks kutsume sind veebileheküljele http://www.kriisiabikeskus.ee täitma ankeeti, mis koosneb 14 küsimusest ja võib võtta aega keskmiselt 3-5 minutit.

Platvormi kaudu kogutud sisend esitatakse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile ja teistele osapooltele, et seda kasutada riikliku abipaketi koostamiseks. Samuti analüüsivad jooksvalt ka tulemusi maakondlikud arenduskeskused, et kaardistada enda maakonna ettevõtjate ja vabaühenduste hetkeolukorda ning otsivad võimalusi nende toetamiseks.

Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik esitab esimese vahekokkuvõte tulemustest, mis on kogutud perioodil 18.03-24.03 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile 25. märtsiks. Ettevõtjatele ja vabaühendustele jääb platvorm avatuks ka pärast seda.

Jätkuvalt palume tasuta nõustamist ettevõtjatele ja vabaühendustele, selleks võta meiega ühendust: Valgamaa Arenguagentuur https://www.arenguagentuur.ee/kontakt/

Kõik nõustamised toimuvad hetkel e-kanalite kaudu.

Lisaks:

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium korraldab 18.03.2020 kell 15:30 Zoom keskkonnas tööstusettevõtetele suunatud veebinari, lisainfo ja osalemise kohta saab lugeda Kriisiabikeskuse veebileheküljelt.

 

Ülle Vilo
Ettevõtluskonsultant
Valgamaa Arenguagentuur SA