Euroopa Saunamaraton

XI Euroopa Saunamaraton startis 15.02.2020. 

Vaata fotosid SIIT

Õhtune autasustamine SIIT

 

Lisainfo:
Mart Rekkaro
+372 53510414
saun@otepaa.ee
Otepää Kultuurikeskused

Leia meid Facebookist

Read in English from Estonian Saunas blog: https://medium.com/estoniansaunas

 

« Tagasi

Tulekul on VIII Euroopa Saunamaraton Otepääl

Euroopa VIII Saunamaratoni start antakse Kääriku Spordikeskuses 4. veebruaril 2017 kell 12.00. Võistkonna  piletid  hinnaga 60 eurot on müügil alates 4. jaanuarist 2017 Piletilevis www.piletilevi.ee  
 
Piletilevist ostetud piletiga tuleb võistkonnal tulla starti, kus pilet vahetatakse peale registreerimislehe täitmist käepaelte vastu. Saunamaratoni võistkond on 4-liikmeline. Võistkond  võib kasutada ka eraldi autojuhti, kes ei pea saunas käima.
 
Paremusjärjestuses osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud  saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finišis, mis suletakse kell 17:30. Hiljem saabunud võistkonnad kantakse „saunanautlejate" nimekirja, paremusjärjestust nende vahel ei selgitata.
 
I koht loositakse välja esikümnesse tulnud võistkondade vahel, II koht loositakse välja paremuselt teise kümnesse saanud võistkondade vahel, III koht loositakse välja paremuselt kolmanda kümne hulgast. Ainult naistest koosnevate  võistkondade esimesed kolm kohta loositakse välja naiste esikümnesse tulnud võistkondade vahel. Peaauhinnaks on OÜ Lemmik Mees kümblustünn, naiste arvestuses võitjad saavad Lemmik Mehe pesupalid. Auhinnalised esimesed kolm kohta loositakse välja Kääriku Spordikeskuses Saunamaratoni järelpeol kell 19.00. Rahva lemmiksaunad valitakse välja võistkondade poolt, kellel kõik saunad läbitud.
 
„Lisaks sellele on saunade poolt pandud auhindu erinevatel põhjustel lemmikuteks saanud võistkondadele, neile, kes lisavad maratonile reipust  ja värvi," täpsustas Euroopa Saunamaratoni korraldaja, Otepää valla kultuurijuht Sirje Ginter. 
 
NB! Saunamaratoni pileteid tagasi ei osteta. Kui võistkond ei ilmu starti, siis piletiraha ei tagastata, kohapeal sularaha eest pileteid osta ei saa.
 
 
Täiendav info:
Sirje Ginter 
Saun@otepaa.ee