Euroopa Saunamaraton

XI Euroopa Saunamaraton stardib  15.02.2020. Piletid saabusid müüki 6.jaanuaril 2020 Piletilevisse. Täiendav piletite müük toimub 15.01.2020 kell 10.00 Piletilevis!

 

Lisainfo:Lisainfo:
Mart Rekkaro
+372 53510414
saun@otepaa.ee
Otepää Kultuurikeskused

Leia meid Facebookist

Read in English from Estonian Saunas blog: https://medium.com/estoniansaunas

 

« Tagasi

Täna ja homme saab registreeruda Euroopa Saunamaratonile

 
 
6.veebruaril 2016 viiakse Talvepealinnas Otepääl läbi Euroopa Saunamaratoni. Registreerumine toimub  6. - 7. jaanuaril 2016 e-posti teel saun@otepaa.ee
 
 
Registreerimisel tuleb kirja panna võistkonna nimi ning osalejate ees- ja perekonnanimi, kontakttelefon ja e-post. Võistkonna nime hiljem muuta ei saa. Saunamaratonile registreeritakse kuni 800 osalejat.  Peaauhinnaks on OÜ Lemmikmehe poolt saunatünn. Ainult naistest koosnevale võistkonnale on ka sellel aastal eriauhinnad – pesupalid, mille paneb välja Lemmikmees OÜ. 
 
Järjekorras juba seitsmenda Euroopa Saunamaratoni start on 6.veebruaril kell 12.00 Kääriku Spordikeskuses. Finiš on avatud kella 17.30ni Kääriku Spordikeskuses. Samas toimub ka kokkuvõtete tegemine ja autasustamine. „Sellel aastal toimub pärast autasustamist Euroopa Saunamaratoni afterparty ansambli Regatt saatel," selgitas Sirje Ginter, Otepää kultuurijuht ja Euroopa Saunamaratoni peakorraldaja. „Seega tasub laupäeva õhtul Otepääle pikemaks ajaks jääda ja nautida talvepealinna võlusid."
 
Saunamaratonil osalev võistkond on 4-liikmeline. Võistkond saab stardipaigas saunade orienteerumiskaardi ja saunakaardi, kuhu tuleb saada saunaomanike kinnitused saunaskäigu kohta. Kõigil võistkonna liikmetel tuleb saunalaval leili võtta vähemalt 3 minutit. Lisaboonust (aja vähendamine) annab saunalistele jääaukude, kümblustünnide ja muu saunaomanike poolt välja pakutud atraktsioonides ja meelelahutuses osalemine. Lühima ajaga kõik saunad, jääaugud ja tünnid läbinud võistkond on võitja. Finišisse jõudes tagastatakse saunakaart. Saunamaratonist osavõtmiseks on vajalik oma transpordi olemasolu. Saunalised kinnitavad oma allkirjaga, et nende tervis lubab saunatada.
 
Kaugemalt tulnud saunalistele teevad Otepää piirkonna majutusasutused Karupesa hotell, Sangaste loss ja Sokka Puhkekeskus sooduspakkumisi.
 
Saunamaratoni korraldavad Otepää Kultuurikeskus, Otepää Vallavalitsus ning Otepää piirkonna saunaomanikud. Toetavad kõik osalevad saunaomanikud ja Otepää vald. 2016. aastal tähistab Otepää esmamainimise 900. aastapäeva. Euroopa Saunamaraton Otepääl on üks Otepää 900 üritusi. 
 
NB! Tutvu kindlasti ka võistluste reeglitega! Ürituse korralduses võib tulla ette muudatusi, jälgige infot Otepää valla kodulehelt www.otepaa.ee ja Facebookist.
 
 
Sooduspakkumised majutuseks:
 
 
 
1. Karupesa hotell saab pakkuda majutust 05.-07.02.2016 soodushinnaga (parool – Saunamaraton) 
* kahekohaline tuba kahe eraldi voodiga või laia voodiga 70 eur öö
* kolmekohaline tuba kolme eraldi voodiga 85 eur tuba öö
 
Lisavoodi hind täiskasvanule on 20 eur öö.
Teisel ööl lisasoodustus – 15% Hind sisaldab majutust, hommikusööki ja seni veel käibemaksu 9%.
Lisaks ööklubi Comeback vabapääsmed või sooduspääsmed või mingi muu ööklubi
poolne soodustus.
Lisainfo: www.karupesa.ee  
 
 
 
2. Sangaste loss:
05.-06.02.2016 16-s hotellitoas/sviidis, kahekaupa majutudes kokku 32 in. Lisakohtadega võimalik majutada 50 in. Hinnaks hotellitoas 25 eur in (kahekesi toas), sviidis 35 eur/in (kahekesi toas), lisakoht tuppa 12 eur/in. Majutushinnad ei sisalda hommikusööki, mis tuleb
tuba broneerides kliendil kokku leppida.
 
Samuti pakutakse majutust lossi III korrusel hostelis (3-9 inimest toas) hinnaga 12 eur/in.
 
Lisainfo: www.sangasteloss.ee 
 
 
 
3. Sokka puhkekeskuse majutuse hinnad Otepää Saunamaratoniks:
Majutus 1 inimese kohta 15 €.
Majutus 1 inimese kohta koos hommikusöögiga 20 €.
Toad 2-5 inimesele (Keskmine ja Suur maja)
Väike maja (mökki tüüpi palkmaja) kuni 8 inimesele hinnaga 120 €
Hinnas voodipesud ja saunarätik.
Arvega maksmisel lisandub km.
 
Info ja broneerimine:
arno@sokka.ee 
506 0155
www.sokka.ee