Euroopa Saunamaraton

XI Euroopa Saunamaraton startis 15.02.2020. 

Vaata fotosid SIIT

Õhtune autasustamine SIIT

 

Lisainfo:
Mart Rekkaro
+372 53510414
saun@otepaa.ee
Otepää Kultuurikeskused

Leia meid Facebookist

Read in English from Estonian Saunas blog: https://medium.com/estoniansaunas

 

Talvepealinnas pannakse saunad kuumama: stardib X Euroopa Saunamaraton

2. veebruaril 2019 kell 12.00 saab Otepää keskväljakult stardi X Euroopa

Saunamaraton Otepääl. 4. jaanuaril 2019 kell 12.00 lähevad Piletilevis müüki 185 Saunamaratoni meeskonnapiletit hinnaga 70 eurot.

 

Saunamaratoonlaste eelregistreerimine toimub 2.veebruaril kell 9.00 – 11.30 Otepää Kultuurimajas. Saunamaratoni finiš avatakse Kääriku Spordikeskuses, kuhu on aega saunalistel jõuda kuni kella 17.30-ni.

„Uuendusena saab iga meeskond kohapeal isikliku orienteerumiskiibi ning spetsiaalselt Saunamaratonile valmistatud telefonirakenduse, varem kasutusel olnud paberkandjal saunakaartidele ning templikogumisele ütleme head aega," selgitas Otepää Kultuurikeskusete juhataja Jorma Riivald.

 

Põnev saab olema ka juba varem osalenud tulijatel, sest ees ootavad mitu uut sauna ning kogu teekonda jälgivad elektroonilised seadmed. Esimest korda Saunamaratoni ajaloos võõrustab orienteerujaid ka pubi sisse ehitatud saun.  Iga võistleja saab maratonile kohaselt ka finišijärgse sooja suppi. Kogu päevale paneb puid alla ja annab kuuma Leino Einer, kes sõidab ringi oma Helibussiga.

Otepää keskväljakul on võistkondasid ees ootamas fotosein, kus saab teha fotojäädvustusi meeldejäävast päevast.

 

Euroopa Saunamaratoni kuldsponsor on Lemmik Mees OÜ, kes paneb

peaauhinnaks välja järjekordse kvaliteetse kümblustünni. I-III koht loositakse välja esimese kolmekümne parima seast. Saunaomanikud saavad premeerida enda lemmikvõistkondasid ning rahvas valib taas oma lemmiksauna, mis saab rahalise autasu. Ei puudu ka eriauhinnad. Lisaks on rõõm tänada juba ette Sauamaratoni selleaastaseid suursponsoreid A.Le Coq'i ja Leedu suurvürsti Vytautast. Meeleolu kütab kuumaks ametlik Talvepealinna raadio Sky Plus.

 

 

Saunamaraton on lustlik orienteerumismäng, kus tuleb võimalikult lühikese ajaga läbida võimalikult palju etteantud saunakohti. Võistkond on 4-liikmeline, vajalik on auto ja autojuhi olemasolu. Paremusjärjestuses osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud interaktiivsel saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finišis.

 

Õhtul kohtuvad kõik kuumas ööklubis Comeback koos Tanel Padariga ning sellel aastal on käepaelaga esimesel tunnil sissepääs tasuta!

 

X Euroopa Saunamaratoni korraldab Otepää Kultuurikeskused, saunaomanikud koos oma toimkonnaga, Otepää vallavalitsus, toredad vabatahtlikud. Lõbusat saunaspordivõistlust toetab ka hea koostööpartner Eesti Politsei. Sellel aastal tõstetakse esile ka autojuhi olulisus kogu teekonnal.

 

NB! Saunamaratoni pileteid tagasi ei osteta. Kui võistkond ei ilmu starti, siis piletiraha ei tagastata. Kaasas peab võistkonnal olema 35 eurot sularaha jälgimisseadme tagatisrahaks, selle mittetagastamise või tahtliku lõhkumise eest.

 

Tutvu reeglitega: www.otepaa.ee

 

Lisainfo:
Otepää Kultuurikeskused
Merle Soonberg  +372 5662 6481
E-post: saun@otepaa.ee
Facebook: https://www.facebook.com/Euroopa-Saunamaraton-Otep%C3%A4%C3%A4l-158174957567514/

Foto: Merike Toomet