Euroopa Saunamaraton

XI Euroopa Saunamaraton startis 15.02.2020. 

Vaata fotosid SIIT

Õhtune autasustamine SIIT

 

Lisainfo:
Mart Rekkaro
+372 53510414
saun@otepaa.ee
Otepää Kultuurikeskused

Leia meid Facebookist

Read in English from Estonian Saunas blog: https://medium.com/estoniansaunas

 

« Tagasi

Euroopa Saunamaratoni piletite lisamüük

Euroopa Saunamaraton Otepääl piletite lisamüük toimub 15. jaanuaril 2020 kell 10.00 Piletilevist. Pileti hind on 4-liikmelise meeskonna kohta 100 eurot, müüki läheb 30 lisapiletit.


Saunamaratoni piletid olid müügil 6.jaanuaril, kus 120 meeskonnapiletit müüdi läbi natuke rohkem, kui tunni ajaga. Kuna soovijaid oli sellel aastal väga palju, siis otsustasid korraldajad müüki panna lisapiletid. Korraldajad on lähtunud korraldamisel eelkõige osalejate turvalisusest ja piirkonna vastuvõtuvõimest, see seab osalejate arvule omad piirangud. Samuti soovitakse pakkuda osalejatele väga head ja kvaliteetset Lõuna-Eesti saunaelamust.

Euroopa Saunamaraton Otepääl stardib 15.veebruaril. Saunamaraton on lustlik orienteerumismäng, kus tuleb läbida etteantud ajal võimalikult palju kaardile märgitud saunakohti. Võistkond on 4-liikmeline, vajalik on auto ja autojuhi olemasolu. Auhindade loosis osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finišis. Saunamaratonist osavõtjate registreerimine toimub sellel aastal Otepää Gümnaasiumi spordihoones (Mäe 23, Otepää) kell 9.00-11.30. Finiš on sealsamas, finiš on avatud kella 17.30ni. Spordihoones on võimalik riideid vahetada. Pärast maratoni pakutakse traditsiooniliselt kuuma suppi.

XI Euroopa Saunamaratoni korraldab Otepää Kultuurikeskused, saunaomanikud koos oma toimkonnaga, Otepää vallavalitsus ja vabatahtlikud. 

Vaata lisa: www.otepaa.ee