« Tagasi

Võta osa Kuumade jookide festivalist ja jõuluvanade kokkutulekust!

Head talvepealinna Otepää ettevõtja, küla ja seltsingu esindaja!

 

Peagi on käes talv ja Otepää saab 22.detsembril 2018 kell 00.23 juba 22.korda talvepealinnaks.

Otepää Kultuurikeskused, Otepää Naisselts ja Otepää Vallavalitsus kutsub Sind 22. detsembril algusega kell 11.00 Otepää Keskväljakule osa võtma talvepealinna avamise pidustustest. Kavas on traditsiooniline talveturg, kuumade jookide festival, kontsert, jõuluvanade koosolek ning talvepealinna tiitli üleandmine. Külla tulevad teiste teemapealinnade esindajad.

Ootame Sinu osavõttu kuumade jookide festivalil ning jõuluvanade koosolekul. Selleks on vaja: mõelda enda ettevõttele, külale või seltsile iseloomulike koostisosadega kuum jook välja ja tulla enda ettevõtet, küla või seltsi ja enda jooki tutvustama ja müüma talveturule! Kõik alkoholivabad kuumad joogid võistlevad ka parimale kohale. Jooke hindab hoolikalt valitud žürii ning reporter uurib kohapeal Sinu tegevuse kohta. Lisaks ootame Sinult ka enda ettevõtte, küla või seltsingu esindus-jõuluvana, kes just teile omasel näol liitub olemasolevate jõuluvanadega ning moodustab ühe toreda paraadi, kus lauldakse aasta jooksul toimunud sündmustest ning mõtetest.

Kuumade jookide festivalil osalejatele broneeritakse müügikoht ca 1-1,5 m ja see on tasuta. Puudub elekter ja vesi. Info ja kohtade broneerimine kultuurikeskused@otepaa.ee ja tel: 5662 6481 Merle Soonberg.
Palun pane ennast Kuumade jookide festivalil ja Jõuluvanade koosolekul kirja hiljemalt 17.12.2018.

Tulge õue ja võtame koos talve vastu! 

 

Esialgne päevakava:

Kell 11.00-15.00 Talvepealinna talveturg ja Kuumade jookide festival

Kell 13.00-15.00 kontsert (esinevad lapsed ja isetegevuslased), Jõuluvanade koosolek ning Talvepealinna tiitli üleandmine

Kell 20.00 suvine tantsuõhtu ansambliga L`Dorado Otepää Kultuurimajas