« Tagasi

Traditsiooniline rahvasprint sõidetakse taaskord Otepää külje all

Tuleval laupäeval, 13.juunil,  toimub Otepääl harrastajatele mõeldud autospordivõistlus Oti Pubi Otepää Rahvasprint 2015. Võistlusrada on seekord nii kruusa- kui ka asfaltteedel, pikkusega ca 3,1km.

Laupäeval, 13. kuupäeval leiab aset autospordivõistlus Otepää Rahvasprint 2015, mis on Eesti Autospordiliidus registreeritud autode kiirusvõistlus. Otepää Rahvasprint 2015 nimisponsor on Oti Pubi. Rahvasprint on kiirusvõistlus, mis viiakse läbi üldiseks liikluseks suletud teel. Otepää Rahvasprint 2015 võistlusrada ja hoolduskeskus asuvad Otepää vallas.

Marko Koosa, Oti Pubi Otepää Rahvasprint 2015 võistluste juht: „Võistlusrada on esmakordselt kruusa- ja asfaltteedel, pikkusega ca 3,1km. Otepää suvisele rahvasprindile on seekord oodatud kõik rahvasportlased ja olemas on võistlusklass ka sportklassile. Uuendusena selgitatakse parimad välja kõigi kolme vooru tulemuste summana."

Suvine rahvasprint Otepääl on juba toimunud viimasel kolmel suvel ning traditsiooniliselt pakutakse osalejatele huvitavat võistlusrada ja mitmekesist auhinnalauda. Parimatele pilootidele on auhindadeks suured karikad ja vahuveinid ning tordid. Toetajate poolt väljapandud auhinnalaud jagatakse kiiremate võistlejate vahel ning mitu eriauhinda loositakse välja kõigi osalejate vahel.

Oti Pubi Otepää Rahvasprint 2015 auhinnalaua eest on hoolitsenud: Eco Oil kümblustünni ja toodetega, Oti pubi kinkekaartidega, ööklubi Comeback üllatusauhinnaga, Aasta Auto auhindadega, Mellex Auto OÜ autotarvikutega, Otepää Winterplace kinkekaartidega, Würth auhindadega, One Touch toodetega, Villa Müllerbeck kinkekaartidega, GMP Clubhotel kinkekaartidega, Pühajärve Puhkekodu kinkekaartidega, Gustav kondiitrid tortidega, Otepää Seikluspark kinkekaartidega, Murakas hotell kinkekaartidega, Arke lihatööstus auhindadega, Makserv OÜ toodetega, Gustav kondiitrid tortidega, KML Auto OÜ kinkekaartidega, Tridens AS vahuveinidega ja A.Le Coq õlu ja karastusjookidega, Red Bull ja Coca Cola toodetega. Suure panuse annavad võistluse toimumiseks Otepää vald, Aasta Auto AS, Hanso MK OÜ ja Sami AS.

Võistlustele saab registreeruda interneti aadressil http://www.autosport.ee/rallyreg. Lisainfot võistluse kohta leiab aadressidelt www.smaracing.ee ja www.facebook.com/rahvasprint.

Küsimused ja lisainfo:
Marko Koosa
Villa Müllerbeck Otepää Rahvasprint 2015 võistluste juht
marko@smaracing.ee

Foto: Argo Nurs