« Tagasi

Pühajärve Jaanituli 2015

KATE RYAN (BEL) FULL LIVE BAND 
SIGMA & MC JUSTYCE (UK) 
LOST FREQUENCIES (BEL)

SMILERS, TANEL PADAR & THE SUN, TERMINAATOR, OTT LEPLAND, BOMBILLAZ, ELINA BORN & STIG RÄSTA, KARL-ERIK TAUKAR, HELLAD VELLED, SUUR PAPA, PÕHJA-TALLINN, POWER HIT RADIO PEOALA OTSE RANNAST.

Pühajärve jaanituli 2015 toob lavale Eesti ja välismaa tantsumuusika staarid

22. ja 23. juunil leiab Otepää looduskaunis Pühajärve pargis aset juba üheksandat aastat peetav Eesti suurim jaanipidu Pühajärve jaanituli 2015. Koos meie parimate bändide ja tuhandete pidulistega tähistavad jaanipäeva ka sellised nimekad väliskülalised nagu Sigma (UK), Kate Ryan (Bel) ja Lost Frequencies (Bel).

Sigma on Briti elektroonilise muusika duo, tuntud suvelugudega „Nobody to Love", „Higher" ja „Changing". Kate Ryan on Belgiast pärit laulja, World Music Award'i võitja, kes sai maailmakuulsaks artistiks oma hittidega „Désenchantée", „Ella, elle l'a" ja „Libertine". Lost Frequencies on andekas Belgia produtsent, kes kroonib just praegu maailma muusikaedetabeleid looga „Are You With Me". Viimast peetakse õigustatult selle aasta potentsiaalseimaks suvehitiks.

Kohalike artistide plejaad on juba üheksandat aastat toimuvale Eesti suurimale jaanitulele omane: Smilers, Tanel Padar & The Sun, Põhja-Tallinn, Ott Lepland, Terminaator, Bombillaz, Karl-Erik Taukar ning tänavu Eestit Eurovisioonil esindavad Elina Born ja Stig Rästa; peole lisab tantsumuusikarütme Power Hit Radio peoala otse rannas. Head muusikat saadavad traditsioonilised jaanipäevamängud ja lõbusad tegevused, muuhulgas saab taas üle aastate teha benji-hüppeid Pühajärve kohal. 
Pühajärve jaanituli 2015 pakub traditsiooniliselt jaanipühadel kõige mitmekesisemat meelelahutusprogrammi, rannas ja lauluväljakul.

Pilet Eesti suurimale jaanipeole maksab eelmüügist juunikuus 17 eurot, kahe päeva pilet 24 eurot. Pühajärve 2015. a jaanitule piletid on müügil Piletilevis üle Eesti. Otepäälase kaardi omanikule on pilet -40%.

Jaanitule kaart


Jaanitule liikluskorraldus SIIT

Lisainfo: 
www.jaanituli.ee 
www.facebook.com/jaanituli 
www.instagram.com/jaanituli