« Tagasi

Otepääl lõpetatakse isikut tõendavate dokumentide taotlemine ja väljastamine

 
 
Seoses dokumenditaotluste hulga vähenemisega suletakse alates 1. juulist Otepääl dokumentide vahetamise kõrgajaks avatud teeninduslett.  
 
Dokumendi taotlemiseks ja väljastamiseks saavad Otepää ja lähipiirkonna elanikud edaspidi pöörduda Valga või Tartu politseijaoskonna klienditeenindusse igal tööpäeval kell 9.00-17.00. 
 
Kiireks ja mugavaks teenindamiseks on politsei- ja piirivalveamet loonud internetipõhise broneeringusüsteemi, kus saab valida endale sobiva aja ja koha dokumentide taotlemiseks ja kättesaamiseks. Teenindusse saab aega broneerida aadressilt broneering.politsei.ee. Dokumente saab taotleda ka posti või e-posti teel. Täpsem info on kättesaadav politsei veebilehel www.politsei.ee.
 
Otepääl Lipuväljaku 13 asuv politseimaja jääb elanikele avatuks ning politsei poole saab pöörduda esmaspäevast neljapäevani ajavahemikul kell 8.00-16.45 ning reedeti ajavahemikul kell 8.00-15.30.
 
Otepää, Puka ja Palupera valdasid teenindab piirkonnapolitseinik Jaana Toode, kellega saab ühendust telefonitsi numbril 519 43230 või kirjatsi aadressil Jaana.Toode@politsei.ee.
 
Kerly Peitel
pressiesindaja
kommunikatsioonibüroo
Politsei- ja Piirivalveamet
7308852 / 5203403
Kerly.Peitel@politsei.ee