« Tagasi

Otepää Vallavalitsuse esindus sai koostöömängudel esimese koha

11.septembril toimusid Otepääl Valga maakonna 95.aastapäeva auks traditsioonilised koostöömängud, kust võttis osa ka Otepää Vallavalitsuse meeskond. Vallavalitsuse esindus sai esikoha. 
 
Otepää vallavalitsuse võistkonda kuulusid vallavanem Kalev Laul, maa-ja ehitusspetsialist Vello Vou, planeerimis- ja ehitusteenistuse juhataja Mairo Kangro ning kommunikatsioonijuht Monika Otrokova. Teise koha said võistkond asjalikud Asjalikud (Kätlin Meema, Kirli Keemu, Birgit Maranik, Dairi Lehiste), kolmandaks jäi tüdrukute võistkond Tegusad Tibid (Siret Kutsar, Sigrid Kutsar, Maiken Kutsar, Anneli Tüür), Otepää piirkonna parim õpilaste võistkond oli Baja, kuhu kuulusid Aneth Traumann, Britta Mõttus, Arnold Sumberg ja Joonas Rello.
 
Koostöömängud viidi läbi ka Tõrvas ja Otepääl. Tõrvas, Valgas ja Otepääl peetud mängudel osales kokku 188 inimest. Valgas oli võistlustules 19, Tõrvas 18 ja Otepääl 10 võistkonda. 
 
Valga piirkonnas sai võidu Kasekese lasteaia võistkond koosseisus Maila Rajamets, Külli Lääts, Heleri Rebane ja Liivika Lääts. Teisele koha sai Valga linn ja kolmanda noorteportaali Tankla võistkond. Parim õpilaste meeskond oli Segased koosseisus Karolina Arbeiter, Kreslin Arbeiter ja Neeme Liiv. Tõrvas oli esikoha vääriline võistkond KM (Projektibüroo K&M) koosseisus Tiiu Loorman, Rein Loorman, Priit Lepik ja Kadri Pilm. Teisele kohale tulid Tõrva gümnaasiumi õpetajad ning kolmandale kohale Riidaja põhikooli õpetajad. Kolm esimest võistkonda said autasuks Valgamaa koostöömängude karika.
 
Sportlikel koostöömängudel pandi proovile võistkondade teadmised oma kodukandist ja Valgamaast.