« Tagasi

Otepää Gümnaasiumi staadionil avati uus spordiväljak

17.septembril 2020 avati Otepää Gümnaasiumi staadionil uus multifunktsionaalne spordiväljak ehk „puur". Mini-arenal on võimalik tegeleda mitme harrastusspordi alaga.

 

Multifunktsionaalne spordiväljak, ehk „puur"  on ehitatud vähemalt mitme erineva pallimängu harrastamiseks – jalgpall, korvpall, võrkpall, rahvastepall. „Puuri" mõõtmed on 490 m2. Lähiajal on plaanis rajada mänguväljakule ka valgustus.

Mänguväljak avati FC Otepää väikeste jalgpallipoiste mänguga. Linti lõikasid läbi Otepää vallavanem Jaanus Barkala ja FC Otepää treener Martin Teder.

„Nagu me teame, on liikumine tugeva tervise alus ja Otepää vald sportliku vallana on alati oluliseks pidanud pakkuda inimestele erinevaid spordi- ja liikumisvõimalusi," ütles vallavanem Jaanus Barkala.

Avamängu palli tõi mängu vallavolikogu esimees Rein Pullerits, pallid kinkis lisaks mängijatele Otepää Gümnaasiumi direktor Maire Murumaa.

Ehitaja Otepää Ehitusgrupp, järelevalve teostaja Frapini OÜ. Kogumaksumus on ca 70 000 eurot, rahastati täielikult Otepää valla eelarvest.

Viimase aasta jooksul on Otepää vallas rajatud üks uus mini-arena Keeni noortekeskuse juures ja korda tehtud Palupera tee korvpalliväljak. Nüüd lisandus uute/korda tehtud spordiväljakute nimekirja ka Otepää Gümnaasiumi mänguväljak.

 

Fotogalerii SIIT

Fotol: mini-arena avamine, foto: Monika Otrokova