« Tagasi

Koit Toome Jaak Joala lauludega Pühajärvel

Üks ilus augustiõhtu Pühajärve pargis - Koit Toome esitab Eesti ilusaima järve kaldal Jaak Joala loomingut.
 
18.augustil toimub Pühajärve pargis ja lauluväljakul Jaak Joala laulude kontsert. Koit Toome poolt esitatud Jaak Joala 65. sünniaastapäevale pühendatud emotsionaalne ja ilus kontsert sisaldab looduskaunis Pühajärve pargis, Eesti ilusaima järve kaldal kõiki Jaak Joala suurimaid laule – „Vildist Kübar", „Suveöö", Unustuste Jõel", „Mu Kodu", „Päike Ikka Paistma Jääb" jpt.
 
Joala oli Koidu lähedane sõber viimased kakskümmend aastat. "Jaak Joala oli muusik ja arstist suure algustähega. Ta oli ilmselt kõige musikaalsem muusik, keda ma tundnud olen ja viimased 20 aastat ka minu üks parimaid sõpru ja isafiguur, kelle käest sai alati nõu küsida, oli see muusika, karjääri või muudel elulistel teemadel," ütles Koit Toome ERR-ile.  Kontserdi annab Koit Toome koos oma bändikaaslase, kauaaegse sõbra ja Eesti ühe andekaima kitarristi Jorma Puusaagiga. 
 
Külastajad on kontserdile oodatud kogu perega. Alla 7 aastastele lastele sissepääs tasuta. Külastajad on teretulnud kaasa võtma ka mugavaid istumisaluseid, et kontserdi nautimine oleks maksimaalselt mugav ja meeldiv. 
 
Pilet ilusale augustiõhtule, 18.augustil koos Koit Toome ja Jaak Joala lauludega maksab juulikuus ainult 10 eurot. Piletid on müügil Piletilevis. 
 
Lisainfo: 
www.otepaa.ee