« Tagasi

Inglipuudel ootavad täitmist 33 lapse kingisoovid

Maxima kauplustesse kerkinud Inglipuudel rippus sel aastal üle 2000 lapse kingisoovi ning suur enamus Inglitest on juba puudelt kaasa võetud, samas on veel paljud kingitustest poodi tagasi toomata. Maxima heategevusprojekt kestab kuni 7. detsembrini, mil on viimane päev tuua kingitused tagasi kauplusesse.  


"Üle Eesti on tänase seisuga Inglipuudelt võetud enam kui 1900 lapse kingisoovi," lausus Inglipuu heategevusprojekti eestvedaja Janne Laik Maximast. "Nii mitmeski Eesti paigas on Inglipuud soovidest juba tühjad."

 

„Kingituste komplekteerimine, sorteerimine ja toimetamine kahele tuhandele lapsele üle Eesti võtab omajagu aega ning on väga oluline, et head inimesed tooks Inglipuul soovitud kingi samasse Maxima kauplusesse tagasi, kust soov on võetud," rääkis Janne Laik. „Aitäh juba kõigile praegustele ja ka tulevastele inglitele, et aitate meil viia jõulurõõmu ja -soojust kodudesse, kus seda kõige rohkem vaja on."


Juba teist aastat järjest ühendati jõud ka Eesti Lasterikaste Perede Liiduga, mis koondab nelja ja enama lapsega peresid kõikjal Eestis. Nii on Inglipuu 2000 kingisaaja hulgas ka 500 lasterikkast perest pärit last.


Inglipuul olevatele lastele võib kinke osta ka mujalt või siis ise valmistada ning tuua see samasse Maxima poodi, kust kingisoov võetud. Kingitused pakitakse ning toimetatakse Eestis linnade-valdade sotsiaaltöötajate abiga lasteni jõulupühadeks. Kingitusi oodatakse tagasi Maxima kauplustesse hiljemalt 7. detsembriks. Inglipuude asukohad leiab veebilehelt www.maxima.ee/inglipuu.


Lisainfo:
Janne Laik
Maxima Eesti turunduse ja avalike suhete juht
e-post: press@maxima.ee