« Tagasi

GALERII: Kodune kahevõistluse MK-etapp – suur suusapidu kolmes vaatuses

Otepääl Tehvandi spordikeskuses toimunud kahevõistluse maailmakarikasarja etapi lõpetasid pühapäeval, 11.veebruaril 2024  meeste ja naiste individuaalvõistlused. Meeleolukad kolm võistluspäeva tõestasid, et kahevõistlusel on eestimaalaste südames kindel koht. 

 

Pühapäevasel võistlusel näitas Kristjan Ilves taas tugevat sooritust, kogudes hüppemäel 129,2 punkti (100,5 meetrit). Ilves suundus murdmaarajale kolmandana, Riiberist 24 sekundi kaugusel ning Stefan Retteneggerist 2 sekundi kaugusel. Finišisirge ületas esimesena Riiber, talle järgnesid Stefan Rettenegger ja sakslane David Mach. Ilves saavutas neljanda koha. Kristjan Ilves sõnas, et Otepääle kohale tulnud publik oli talle suureks toeks ning andis lisaenergiat. 

Kolmel võistluspäeval rullus Otepääl lahti tõeline suusapidu, sest võistluste kõrvalprogramm pakkus pealtvaatajatele hulgaliselt tegevusi. Reede õhtul esines Nancy, laupäeva õhtul Traffic. Lisaks sellele toimus publiku hulgas ennustusvõistlus ja meelelahutuslik mälumäng, näomaalingud ning palju muud. 

Galerii võistlustest ja järelpidudest (täieneb jooksvalt, värskemad pildid kõige all): https://www.owc.ee/et/KV2024/galerii  

Lisainfo:
Ago Markvardt
Viessmann FIS Kahevõistluse Otepää maailmakarikaetapi korralduskomitee esimees
Telefon: +372 505 7107

 

Foto: Ardo Säks