« Tagasi

Otepää vald tänas õpetajaid

Õpetajate päeva puhul toimus Otepää kultuurimajas 7. oktoobril pidulik Otepää vallajuhtide vastuvõtt, kus said tunnustuse Otepää valla aasta õpetajad 2022. 

 

Hubase ja lustliku peomeeleolu lõid Birgit Sarrap ja Mihkel Mattisen ning Tartu Ülikooli tantsutüdrukud. Õpetajate päeva vastuvõtule olid kutsutud Otepää kõikide haridusasutuste õpetajad.


Õpetajaid tunnustasid vallavanem Jaanus Barkala, vallavolikogu esimees Rein Pullerits ja haridusspetsialist Janika Laur.

„Otepää vald on õnnelik vald. Paljud väikevallad vaevlevad õpetajate puuduses, kuid meil on kõik kohad täidetud suurepäraste õpetajatega. Aitäh, teile head õpetajad, et olete meie koduvallas vaimuvalgust ja teadmisi jagamas!"  ütles vallavanem Jaanus Barkala. „Enamik inimesi meenutab oma kooliteelt paari säravat õpetajat, kes on teda parimal moel mõjutanud ning suunanud tegema elus õigeid valikuid ja saama paremaks inimeseks. Õpetajad on need, kes õpilasi kõige rohkem mõjutavad. Nad on nagu majakad, kes meid meie elu kõige tähendusrikkamatesse aastatesse juhivad. Nad suunavad meid turvaliselt mööda takistustest ja karidest. Seega on õpetajatel suur roll selles, mis noorest tulevikus saab. Oleme siiralt tänulikud neile selle panuse eest!"

Otepää vald tunnustas aasta õpetajaid valla tänukirja ja Apollo raamatupoe kinkekaartidega. Tunnustusürituse korraldas Otepää vallavalitsus.

 

Otepää valla aasta õpetajad 2022

Otepää Gümnaasium

TIIE JAANISTE – klassijuhataja

MARIANA NAABER – loodusainete õpetaja

Puka Kool

TANEL KIISLAR – ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

MARJU SARAPUU – klassiõpetaja

ANNIKA VIHM – õpetaja abi

Pühajärve Põhikool

PILLE KANGUR – loodusõpetuse õpetaja

KÄTLIN METSAR – lasteaia abiõpetaja

Keeni Põhikool

ANNELII JÜRIMAA – lasteaia õpetaja assistent

JAANA VERI – klassiõpetaja, loodusõpetuse ja inimeseõpetuse õpetaja

HEYA LEPA - matemaatikaõpetaja

Otepää Lasteaed

LEANA PAUSKAR – logopeed

PIIA RAUKAS - logopeed

Otepää Muusikakool

KÜLLI TEEARU - puhkpilliõpetaja

Audentese spordigümnaasium

REET DALBERG – kooli juhataja ja matemaatikaõpetaja

SILVA HINNOBERT - füüsikaõpetaja

 

Fotod SIIT