« Tagasi

Lastekaitsespetsialistide ametikohtades toimusid muudatused

Otepää valla lastekaitse vanemspetsialist Kristel Ilves suundus lapsehoolduspuhkusele, tema asemel asus tööle seinine Otepää valla lastekaitsespetsialist Laura-Liis Õnneleid. Lastekaitsespetsialisti asendajana asus tööle aga endine hooldustöötaja Andra Rüütli.

Lastekaitse vanemspetsialist Laura-Liis Õnneleid jätkab vastuvõttu peamiselt Sangaste ja Puka teenuskeskuses.


Andra Rüütli on pärit Kanepi vallast. Ta on lõpetanud 2007. aastal Eesti Maaülikooli, põllumajandusteaduse magistrikraadiga. Ta on ennast täiendanud Valgamaa Kutsehariduskeskuses tegevusjuhendaja ja hooldustöötaja erialal. Lisaks sellele on ta Valgas lõpetanud sotsiaaltöö ja tervishoiu eriala toimetulekuraskustes pere tugiisiku erialal. Varasemalt on ta töötanud Otepää Vallavalitsuses hooldustöötajana alates 2015. aastast.

„Mulle küll väga meeldis minu töö hooldustöötajana, kuid soovisin oma arengus edasi liikuda. Olen alati huvi tundnud lastega seonduva osas ning kui avanes võimalus, kandideerisin pakutavale ametikohale," sõnas Andra Rüütli. „Kindlasti kavatsen ennast erialaselt täiendada." Lastekaitsespetsialisti töökoht asub Otepää vallamajas.

Lastekaitsespetsialisti peamisteks tööülesanneteks on lastekaitse alase töö elluviimine lastekaitse küsimustes, lastekaitse probleemide ja lastekaitse alaste pöördumiste lahendamine ja vanemliku hoolitsuseta laste ja erivajadustega laste hoolekande korraldamine.

Kontaktandmed:
Tel.  512 5745
E-post: Andra.Ruutli@otepaa.ee