Otepää Turisminfokeskuses on tööl uus info- ja turundusspetsialist Triin Värk

Triin on Otepääl elanud viimased 13 aastat, aga pärit on ta hoopiski Jõgevamaalt. Ta on lõpetanud Olustvere teenindus- ja majanduskooli turismikorralduse erialal ja täiendanud ennast Tartu Kutsehariduskeskuses turismiettevõtte juhtimise erialal. Hetkel on tal pooleli õpingud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis turismi- ja hotelliettevõtluse erialal.

Varasemalt on Triin töötanud Estravelis, Swedbankis, Tallinkis ja erinevates teenindusettevõtetes. Viimaseks töökohaks oli tal UPM-Kymmene Otepää Vineeritehas, kus ta töötas assistendina. „Olen oma tööelu jooksul saanud väga hea teeninduskogemuse ja suurepärased oskused klientidega töötamiseks," ütles Triin Värk. „Otepää Turismiinfokeskusesse kandideerisin sellepärast, et soovin arendada oma kodupiirkonda ning suurendada koostööd ettevõtjate vahel."

Info- ja turundusspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on Otepää Turismiinfokeskuse töö korraldamine ja arendamine, piirkonna turundus- ja mainekujundustegevuste läbiviimine, turismiinfo vahendamine. Spetsialisti töökoht asub SA Valgamaa Arenguagentuuri haldusalas.

 

Kontaktandmed:
Triin Värk
tel. 766 1200
E-post: turism@otepaa.ee