Anname üheskoos Kristjan Ilvesele hoogu juurde: tule Otepää MK-etapile!

 

 

Piletitaskus on müügil  10.-12. detsembrini 2021 toimuva Otepää kahevõistluse maailmakarikasarja etapi piletid. Tule koos perega talvepealinna suurt suusapidu nautima ja anname üheskoos Kristjan Ilvesele hoogu juurde!

Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda, sedapuhku on Eestis stardis ka naised. 2019. aastal oli Otepääl võistlustules 16 erineva riigi sportlased, nüüd on suurepärane võimalus näha oma silmaga maailma ja kodumaiseid parimaid kahevõistlejaid ja tulevasi Pekingi olümpiamängude medalivõitjaid!

 

„Võistluste korraldamise tase maailmas aina tõuseb ning mul on hea meel, et Otepääle on usaldatud nii meeste kui naiste osavõistluse korraldamine. Pekingi olümpia eel tuleb siia võistlema maailma paremik, kellele pakub kindlasti konkurentsi Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves. Võistlustules on ka Kristjani vend, Andreas Ilves." Markvardti sõnul lumepuudust karta ei tule. „Tehvandil on väga hea võimekus lund toota ning loodame, et peagi tuleb ka sellist külma, et saame kahurid täiel võimsusel tööle panna."

 

Sellel aastal saab pileteid soetada Piletitasku müügikeskkonnast. Reedesed eelvõistlused on pealtvaatajatele tasuta, ühe päeva pilet, mis tagab sissepääsu kas laupäeval või pühapäeval maksab 20€ ja kahepäevapilet saad 30€. Alla 12 aastased spordisõbrad pääsevad üritusele tasuta!

 

Piletid leiad Piletitaskust ning rohkem lisainfot leiad meie Facebookist ning Facebooki ürituse alt ja meie kodulehelt.


Kõik pealtvaatajad peavad esitama sisenemisel koos isikut tõendava dokumendiga COVID-19 nakkusohutust kinnitava tõendi, mis vastab ühele allolevatest tingimustest:

  • Olen vaktsineeritud COVID-19 vastu
  • Olen tervenenud COVID-19st mitte rohkem kui 6 kuud tagasi ning oman sellekohast tõendit.
  • 12-17 aastastele lastele kehtivad lisaks eelpool nimetatud tõenditele ka negatiine PCR testi tulemus 72h enne mängu algust ning negatiivne antigeeni testi tulemus 48h enne mängu. QR koodiga Covid-19 tervisetõendi saab alla laadida digilugu.ee lehelt.
  • Alla 12-aastastel puudub kohustus oma nakkusohutusetõestamiseks.

 

Positiivse testi tulemuse korral või vaktsineerimistõendi puudumisel piletiraha ei tagastata.