Väikesed vallakodanikud said sünnikirjad

19.juunil 2021 jagati Otepää Lipuväljakul Otepää valla kõige pisematele vallakodanikele sünnikirju. Sellel aastal said sünnikirja 43 uut vallakodanikku, 24 poissi ja 19 tüdrukut.

Väikesed vallakodanikud on sündinud ajavahemikul 1.oktoober 2020 kuni 31.märts 2021. Lisaks sünnikirjadele said lapsed  mälestuseks Eesti Lastekirjanduse Keskuse lasteraamatu „Pisike puu", graveeringuga albumi, MTÜ Karukäpa poolt kootud papud.

Sünnikirjad andsid üle vallavolikogu esimees Rein Pullerits, vallavanem Jaanus Barkala ja lastekaitse vanemspetsialist Kristin Leht.

Lastele ja vanematele musitseeris akordionil Otepää kultuurimaja perenaine-kultuurikorraldaja Merle Soonberg. Hiljem said pered koos kokku suupistelauas Lipuväljaku varjualuste all. Vallavanem Jaanus Barkala märkis oma tervituskõnes, et vastvalminud Lipuväljak on täitmas oma eesmärki – siia mänguväljakule on hea kokku tulla nii lastel kui ka nende vanematel. „Otepää on turvaline paik, kus lapsi kasvatada, meil on head lasteaiad ja koolid ja kõik on praktiliselt käe-jala juures. See aga on väärtus omaette. Soovin, et me kogukonnana tunnetaksime seda väärtust, ning oleksime oma kodupaiga üle uhked. Otepää vald omaltpoolt teeb aga kõik, et siin oleks hea elada nii lastel, nende vanematel kui ka vanavanematel," lisas Jaanus Barkala.

Sündmuse  korraldas Otepää Kultuurikeskused koostöös Otepää Vallavalitsusega.

 

Fotod: Valju Aloel, fotod: SIIT

Head lapsevanemad! Fotosid saate endale mälestuseks tellida Otepää fotograafi Valju Aloeli stuudiost, tel.  508 7822