« Tagasi

Otepää vallavalitsuses kaugtöö 04.-08.01.2021

Vallavalitsuse töö toimib edasi, inimesi teenindatakse telefoni ja e-kanalite vahendusel. Töötajate telefonid on edasi suunatud. Toimuvad ka vallavalitsuse e-istungid.  Avaldusi saab esitada e-posti teel, avalduste blanketid on üleval Otepää valla kodulehel. Vajadusel toimub vallamajas ainult sünni registreerimine, palume see eelnevalt kokku leppida sekretäri Kristina Reigoga tel. 766 4805; 515 7139 Teated ja toetuste avaldused saab jätta Otepää vallavalitsuse ja Puka, Sangaste, Nõuni teenuskeskuste postkastidesse.

 

Otepää valla sotsiaaltöötajate kontaktid:

Sotsiaalteenistuse juhataja  Kadri Sommer tel. 5303 3032  e-post: Kadri.Sommer@otepaa.ee
Sotsiaaltöö vanemspetsialist Pille Sikk tel. 524 7930  e-post: Pille.Sikk@otepaa.ee  
Sotsiaaltööspetsialist Kersti Tamm tel. 5199 4123 e-post: Kersti.Tamm@otepaa.ee 
Lastekaitse vanemspetsialist Kristin Leht tel. 512 5745 e-post: Kristin.Leht@otepaa.ee
Lastekaitsespetsialist Kristel Ilves tel. 5341 9003 e-post: Kristel.Ilves@otepaa.ee        
Hooldustöötaja Andra Rüütli tel. 5197 0053 e-post: Andra.Ruutli@otepaa.ee  
Hooldustöötaja Evelin Petter tel. 5308 3023 e-post: Evelin.Petter@otepaa.ee
Tugiisik Airin Hermann tel. 5199 2717 e-post: Airin.Hermann@otepaa.ee     
Isiklik abistaja Fred Leopard tel. 5919 4510 e-post: Fred.Leopard@otepaa.ee                  
Tugiisik Anniki Kreek tel. 5919 9564  e-post: Anniki.Kreek@otepaa.ee
Tugiisik Rita Pärnik e-post: Rita.Parnik@otepaa.ee

 

Vaata Otepää valla töötajate kontakte Otepää valla kodulehel https://www.otepaa.ee/kontaktandmed

Otepää Vallavalitsuse kantselei tel. 766 4800; 515 7139