« Tagasi

Otepää Tervisekeskuse hoolealuseid saab alates juunist taas külastada

Alates 1.juunist 2020 avaneb taas võimalus hoolekandeasutuse elanikke külastada, kuid selleks on kehtestatud range kord lähtudes Terviseameti nõuetest, et kaitsta hoolealuste tervist. Karantiiniaegsest kogemusest lähtudes võime tõdeda, et mida vähem on väliseid kontakte, seda tervemad on meie hoolealused. Kuid mõistame, et sotsiaalsed kontaktid lähedastega on meie elu lahutamatu osa ja nende piiramine ei ole meie eesmärk. Selleks oleme koostanud vastavad juhendid, et minimaliseerida haigestumist erinevatesse viirustesse.

Külastamine toimub igapäevaselt vastavalt kellaaegadele, et kontrollida külastajate arvu ning võimaldada desinfitseerida ruume peale hoolealuste külastamist.


Juhime külastajate tähelepanu asjaolule, et välisuksed on jätkuvalt suletud, töötaja tuleb teile vastu eelnevalt telefoni teel kokkulepitud ajal, kohapeal täidetakse ning allkirjastatakse tervisedeklaratsioon, desinfitseeritakse käed.


Külastajal on kohustus kanda kirurgilist kaitsemaski, kaitsemask võib olla isiklik, kuid vajadusel tagab tasuta kaitsemaski asutus, palume külastajatel alluda asutuse töötaja korraldustele.
Lähedase juures saab viibida maksimaalselt 45 minutit, et anda külastamisvõimalus ka teistele lähedastele. Külastamise aega kokku leppides tuleb arvestada asjaoluga, et teie soovitud kellaajal pole külastamine võimalik.

SA Otepää Tervisekeskus

Tutvu külastamise korraga Otepää Tervisekeskuse lehel: SIIT