« Tagasi

Otepää Motoklubi sai uued ruumid

Eelmise aasta detsembrikuus toimunud Otepää Vallavolikogu istungil otsustati anda Otepää Motoklubile 15 aastaks kasutada endise Keskuse katlamaja ruume ja territooriumi.

 

Detsembri lõpus toimunud Otepää Motoklubi toetajate, sportlaste ja kohtunike tunnustusüritusel andis Otepää Vallavalitsuse esindus koosseisus vallavolikogu esimees Jaanus Barkala, vallavanem Kaido Tamberg ja volikogu eelarve- ja majanduskomisjoni esimees Rein Pullerits, üle sümboolse klubiruumi võtme ning allkirjastati kasutamise leping. 

 

Plaanis on rajada tulevase klubihoone ümbrusesse multifunktsionaalne vabaaja keskus, motolinnak ja harjutusväljak, kus noortele tehnikahuvilistele alates lasteaiaeast korraldatakse õppepäevi ja liiklusohutuskoolitusi. Samuti soovib Motoklubi rajada mototriali (vigur- ja takistussõit) harjutusväljak, viia läbi laste huviringe ning korraldada mopeedi ja mootorratta juhilubade teooria- ning õppesõidu koolitusi. 

Hoonesse ehitatakse klubiliikmetele kuuluva tehnika hoiustamisruum, remondikoht, puhkeruum, koosolekute ruum, tehnikaringi ruum ja Otepää motoajaloo jäädvustamise väljapanek.

Klubi on olnud järjepidev juba peaaegu 30 aastat.  2019 a. sai Otepää Motoklubi Valgamaa tegusama vabaühenduse tiitli.

 

Viimase viie aastaga on Otepää Motoklubi kasvanud triali alal võistlevate sportlaste arvult teiseks klubiks Eestis.

Otepää Motoklubi tänab Otepää valda suure panuse eest piirkonna motospordi arendamisel.

 

Meie klubil seisab ees suur töö endise katlamaja ümberehitamisel toimivaks klubihooneks. Head Otepää piirkonna ettevõtjad, kui soovite panustada laste motospordi arengusse ja klubihoone ülesehitamisse, siis igasugune abi on teretulnud!

 


Argo Raid
Otepää Motoklubi juhatuse liige

Lisainfo Motoklubi tegemiste kohta:
tel. 5055545
E-post: otepaamcc@gmail.com

Fotod: Otepää Motoklubi