Terevisioon saadab vana aasta ära Lõuna-Eestist, Otepäält

ETV hommikusaade Terevisioon liigub aasta lõpus stuudiost välja – kaks viimast saadet 19. ja 20. detsembril lähevad eetrisse Tartust ja Otepäält.

„Nagu hooaja alguses lubasime, on meie hommikune saade lisaks tavapärasele stuudiole  aeg-ajalt eetris  ka uutest ja  üllatavatest kohtadest – koguni Berliinist oleme sel sügisel eetrisse läinud," rääkis Terevisiooni vastutav toimetaja Reimo Sildvee. Nüüd on järg Tartu käes, aasta viimane saade läheb aga eetrisse talvepealinnast Otepäält.

„Tartus läheme 19.detsembri varahommikul eetrisse Raekoja platsilt.  Kohtume tuntud tartlastega, räägime Tartu võimalustest ettevõtluspaigana ja 2024.aasta kultuuripealinnana, meisterdame jõulupuule kaunistusi ning õpime päkapikukooli kasvandikelt hiilimist," kergitas ta saateplaanidelt katet.

 Otepääl tuleb 20.detsembril mõistagi juttu sportlikest talverõõmudest. „Aga võib kohata ka tuntud inimesi avalikkusele võib-olla mitte nii tuntud rollides. Lisaks räägime haldusreformist, kiikame maapoodi ja –kooli." Mõlemas saates kõlab ka hea muusika. „Alustame, nagu ikka, kell 6.55, et päev saaks hoogsalt alata!"

Kristel Trell
Terevisiooni toimetaja

 

Fotol: Kristel Trell, Valdur Sepp, Siim Kalda ja Monika Otrokova, foto: Rait-Roland Veskemaa.