« Tagasi

Otepääl avas oma uksed uus hambaravikliinik

20. septembril 2019 avas oma uksed Otepää Coopi II korrusel Otepää hambakliinik, mille omanik on ise kliinikumis tegutsev otepäälanna Kristina Kull.

 

Kristina Kull lõpetas Tartu Ülikooli hambaravi eriala 2014. aastal ning hetkel on ta tööl ka Tartu Ülikooli kliinikumi näo- ja lõualuude kirurgia osakonnas art-residendina. Otsus valida arsti elukutse tuli Kristina sõnul juba gümnaasiumi lõpuklassides, kuna perekonnas oli juba selle elukutse esindaja. 

„Otsustasin kliiniku rajada Otepääle, kuna olen ise siit pärit, siin on minu kodu ja ma tahan panustada kohaliku kogukonna elusse," sõnas Kristina Kull. „Kliinik on varustatud esmaklassiliste seadmetega, mis juba täna vastavad homsetele nõuetele."

Otepää hambakliinikus töötab neli arsti: Kristina Kull, Kelli Kiviaid, Katre Kanne, Ave Tammaru ja kaks assistenti. Kliinik pakub ka neid teenuseid, mida seni Otepääl pole olnud – näiteks panoraamröntgen, suukirurgia ja implantatsioon.

Otepää vallavolikogu esimees Jaanus Barkala ütles, et hambakliiniku rajamine on väga hea näide noortest, kes kodukohta tagasi tulevad. „Kristina on oma unistuse teoks teinud ja ta on väga hea näide sellest, kuidas tagasi tulla Otepääle ja rajada siia oma ettevõte. Soovin talle jõudu ja jaksu," lisas Jaanus Barkala.


Otepääl on seni tegutsenud kolm väga heal tasemel hambaarsti: SA Otepää Tervisekeskuses Liivi Meltsas ja Veronika Kivimäe ning Otepää vallamaja III korrusel Hiie Silm. Loodetavasti vähendab see hambaarsti juurde pääsemise aega ning edaspidi saab Otepää piirkonna patsiente suunata Tartu või Valga asemel Otepääle.

 

 

Otepää Hambakliinik on avatud E-L 9.00-18.00, registreerida saab telefonil: 5694 0830
Otepää Hambakliiniku koduleht: https://ohkliinik.ee/

Otepää Hambakliinik sotsiaalmeedias: https://www.facebook.com/OtepaaHambaKliinik/

 

Fotod: SIIT