« Tagasi

Pühajärve rand ja rannakohviku ala tavakülastuseks suletud 31.augustil kell 19:00 - 23:00 seoses kontserdiga

Tähelepanu! Seoses Muinastulede öö kontserdiga on Pühajärve rand ja rannakohviku ala tavakülastuseks suletud 31.augustil kell 19:00 - 23:00. Aitäh mõistva suhtumise eest!   

 

Muinastulede öö möödub Pühajärve ääres Leplandi ja Rannapi muusika saatel

Muinastulede ööl süüdatakse ümber Pühajärve kümneid lõkkeid, märgutulesid ja küünlaid. Pühajärve rannakohvikus aitab õhtut maagilisemaks muuta Rein Rannapi ja Ott Leplandi ühiskontsert. 

 

Pühajärve rannakohviku juures toimuv kontserdisari toob 31. augustil, muinastulede ööl Lõuna-Eestisse Rein Rannapi ja Ott Leplandi. Kontserdil saab kuulata maestro Rannapi varasemat loomingut, mis koostöös Leplandi ja teiste muusikutega on saanud täiesti uue kõla. Lood balansseerivad 1970ndate roki, tänapäevase popmuusika, lüürilisuse ning huumoriga vürtsitatud teatraalsuse vahel.

 

Muinastulede öö on rohkem kui 25 aastat tagasi alguse saanud traditsioon. Kord aastas süüdatakse lõkked meenutamaks ajaloolisi mereäärseid märgutulesid ehk iilastulesid. 

 

31. augustil toimuvale kontserdile on piletid juba müügil aadressil tickets.monstermusic.ee. Väravad avatakse kell 20.00, kontserdi algus on 21.00. 

 

Lisainfo: https://www.facebook.com/events/427282424789985/