« Tagasi

Otepää Vallavalitsus ühines Bill.me keskkonnaga

Austatud Otepää vallaelanikud!

 

Otepää vallavalitsus on alustanud koostööd arveldusplatvormiga Bill.me.

 

Mis on Bill.me?

Tänaseks päevaks on Bill.me kõige kaasaegsem ja efektiivsem vahend arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja maksmiseks. Platvorm vastab täielikult Euroopa Liidu isikuandmekaitse üldmäärusele (GDPR) ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.

 

Mis võimalusi pakub Bill.me?

Teie mugavuse huvides saate kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele. Oma isikliku töölaua profiili abil saab teha:

 

 

  • Saada igakuiseid arveid (arved ei kao ja ei lähe rämpsposti)
  • Vaadata arvete arhiivi (platvorm säilitab kõiki eelnevaid arveid)
  • Maksta arveid ühe klõpsuga (kasutades maksekaarti)
  • Ühendada automaatmakse (täpse summaga automaatmakse)
  • Edastada teavitusi ja vahetada infot (aktuaalne informatsioon Teie isiklikul töölaual)    
  • Võtta meiega kohe ühendust (saatke küsimused otse meie töötajatele)

 

 

Tänu kokkuleppele, mis on saavutatud Otepää Vallavalitsuse ja arendusettevõtte Bill.me vahel on registreerimine ja platvormi kasutamine kõikidele soovijatele TASUTA. Teenustasu võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse maksekaardiga Bill.me keskkonnas. Teile on platvormi kõik võimalused ja eelised kättesaadavad ka Androidis ja iOS-is Bill.me mobiilirakenduses.

 

Vallavalitsuse ressursside tõhusaks kasutamiseks on platvorm integreeritud meie raamatupidamistarkvaraga. Pidev andmete vahetus laekunud, vastuvõetud ja tasutud arvetest võimaldab kiirelt jälgida ja töödelda informatsiooni, mis on vajalik tõhusa ja kvaliteetse teenuse pakkumiseks.

 

Esimesed arved saadab vallavalitsus juba juunikuu alguses. Soovi korral, täiendava informatsiooni saamiseks, palun pöörduge e-mailil laura.karavin@otepaa.ee   või info.ee@bill.me

 

 

Kadri Vaks
Finantsteenistuse juht
Otepää Vallavalitsus