« Tagasi

Tehvandi radadel sõidetakse kevadine Otepää rahvasprint

Aprilli teises pooles, 20.04.2019 toimub Otepääl, Tehvandi Spordikeskuses A1M Motorsport Otepää rahvasprint. Üritus toimub Otepääl, Tehvandi Spordikeskuse territooriumil, kitsal ja tehniliselt nõudlikul rullsuusarajal. Võistlusrada on 2,8 km pikk ning kulgeb 100 % asfaltkattega teedel. Kõik võistlejad läbivad sprindirada kolmel korral. Otepää etapil jagatakse punkte kõikides Eesti suurimates rahvasprindi sarjades.
Marko Koosa, Otepää rahvasprindi 2019 võistluste juht: „Teistkordselt Otepääl toimuv asfaldisprint toob kohale kogu Eesti autospordi paremiku. Sügisel toimunud Tehvandi ürituselt tuli väga palju positiivset tagasisidet ja seepärast otsustasime Eesti Autospordi Liidu karikasarja liita veelkord Tehvandi radadel toimuva sprindi. Otepää autospordi üritused on alati väga hinnatud ning loodame ka sellel korral näha raja ääres palju pealtvaatajaid. A1M Motorsport Otepää rahvasprindile ootame vähemalt 90 autosportlast. Eraldi võistlusklassid on krosskartidele ja 2WD ralliautodele. Parimad selgitatakse välja kokku 10 erinevas masinaklassis. Tänaseks on kirjas külalisvõistlejad Soomest ja Lätist. Lisaks rahvaspordi autodele on kohal ka erinevad võistlussõidukid (driftiauto, bagid, ralliveoauto jne), mis päeva jooksul teevad rajal demosõite. Otepää etapiga jätkub uus ja põnev A1M Motorsport karikasari rahvasportlastele, mille võitja saab peaauhinnaks võimaluse osaleda professionaalina A1M Motorsport meeskonna krosskardiga meistrivõistluste etapil. Üritus on pealtvaatajatele tasuta ja põnevust jagub huvilistele kogu päevaks".
 
Võistlussõitudega alustatakse laupäeval 11:00. Parimatele pilootidele on auhindadeks suured karikad ja vahuveinid. Osalejatele pakume nagu tavaliselt rikkalikku auhinnalauda, kus jagub auhindasid kiirematele ja kindlasti läheb võistlejate vahel jagamisele hinnalisi loosiauhindasid meie toetajatelt.
Võistlusele saab registreeruda alates 01.04.2019 interneti aadressil http://www.autosport.ee/rallyreg.
 
Lisainfot võistluse kohta leiab aadressidelt www.facebook.com/rahvasprint
 
Küsimused ja lisainfo:
Marko Koosa
marko@smaracing.ee
+3725202695