« Tagasi

Tulekul on Otepää valla laululaste kontsert

Otepää valla laululaste kontsert toimub 16 .märtsil 2019 kell 13.00 Puka Kultuurimajas.


Otepää Kultuurikeskused loomejuht Merilin Kirbits ütles, et vaatamata sellele, et sellel aastal ei toimu Laulukaruselli lauluvõistlust, saavad Otepää valla tublid laululapsed osa võtta ühisest kontserdist.

„Tegemist ei ole lauluvõistlusega, osaleda saavad kõik kuni 19-aastased noored lauljad," selgitas Merilin Kirbits. „Laululapsi saadav laval elav bänd ja kavas on üllatuskülaline."

Laulja saab osaleda kontserdil elukoha, kooli, muusikakooli või huvikooli asukohapõhiselt.

Kõik lauljad esitavad 1 laulu. Sõnad võiksid olla eesti keeles või laulja emakeeles ning esituse kestus ei tohi ületada 3 minutit. Kontserdil on 5 vanuserühma, kuhu iga lauluõpetaja saab esitada 2 lauljat. Vanuserühmad on: 1.vanuserühm: 3-7 aastased; 2.vanuserühm: 8-10 aastased; 3.vanuserühm: 11-13 aastased; 4.vanuserühm: 14-16 aastased; 5.vanuserühm: 17-19 aastased.

Lavaproovid toimuvad Puka Kultuurimajas kontserdi päeva hommikul ning prooviajad pannakse paika vastavalt osalusele märtsi alguses.

 

Kogu info tuleb saata koos nootidega hiljemalt 28.02.2019  e-maili aadressile kultuurikeskused@otepaa.ee või tuua trükitul kujul Puka, Sangaste, Nõuni või Otepää Kultuurimajja. Lisainfot vaata Otepää valla kodulehelt: www.otepaa.ee rubriik „Kultuur"- „Otepää laululaste kontsert 2019"

 

Lisainfo: 
Otepää Kultuurikeskused loomejuht Merilin Kirbits tel 528 4902
E-post: Merilin.Kirbits@otepaa.ee

Fotol: laste laulukontsert Otepää Kultuurimajas 2017.aastal koos Hanna-Liisa Võsaga. Foto: Valju Aloel.