« Tagasi

Euroopa Saunamaratoni piletid saabusid müüki

2. veebruaril 2019 kell 12.00 saab Otepää keskväljakult stardi X Euroopa Saunamaraton Otepääl. Alates 4. jaanuarist saab Piletilevist osta Euroopa Sauamaratoni pileteid.

Müügis on 185 Saunamaratoni meeskonnapiletit hinnaga 70 eurot. Osalejate eelregistreerimine on 2.veebruaril kell 9.00 – 11.30 Otepää Kultuurimajas. Saunamaratoni finiš avatakse Kääriku Spordikeskuses, kuhu on aega saunalistel jõuda kuni kella 17.30-ni.

Iga meeskond saab kohapeal isikliku orienteerumiskiibi ning spetsiaalselt Saunamaratonile valmistatud telefonirakenduse.  Põnev saab olema ka juba varem osalenud tulijatel, sest ees ootavad mitu uut sauna ning kogu teekonda jälgivad elektroonilised seadmed.

Euroopa Saunamaratoni kuldsponsor on Lemmik Mees OÜ, kes paneb peaauhinnaks välja järjekordse kvaliteetse kümblustünni. I-III koht loositakse välja esimese kolmekümne parima seast. Saunaomanikud saavad premeerida enda lemmikvõistkondasid ning rahvas valib taas oma lemmiksauna, mis saab rahalise autasu. Ei puudu ka eriauhinnad. Lisaks sellele on Saunamaratoni selleaastaseid suursponsorid A.Le Coq'i ja Vytautas. Meeleolu kütab kuumaks ametlik Talvepealinna raadio Sky Plus. Õhtul kohtuvad kõik kuumas ööklubis Comeback koos Tanel Padariga.

Saunamaraton on lustlik orienteerumismäng, kus tuleb võimalikult lühikese ajaga läbida võimalikult palju etteantud saunakohti. Võistkond on 4-liikmeline, vajalik on auto ja autojuhi olemasolu. Paremusjärjestuses osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud interaktiivsel saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finišis.

X Euroopa Saunamaratoni korraldab Otepää Kultuurikeskused, saunaomanikud koos oma toimkonnaga, Otepää vallavalitsus, toredad vabatahtlikud. Lõbusat saunaspordivõistlust toetab ka hea koostööpartner Eesti Politsei. Sellel aastal tõstetakse esile ka autojuhi olulisus kogu teekonnal. 

Lisainfo:
Otepää Kultuurikeskused
Merle Soonberg  +372 5662 6481
E-post: saun@otepaa.ee