« Tagasi

Otepää ootab uusi vallakodanikke

Otepää vald viib 26. novembrist kuni 31. detsembrini 2018  läbi vallaelanikuks registreerimise kampaaniat. Kampaania raames loositakse sel perioodil sissekirjutanute vahel välja 1000 eurot ning valla ettevõtjate poolt välja pandud eriauhindu.  

Omavalitsuse suurimaks tuluallikaks on üksikisiku tulumaks, sellest pakutakse teenuseid kõigile vallaelanikele. Suurem maksulaekumine aitab vallal teha rohkem investeeringuid elukeskkonna parandamiseks, seda kasutatakse teede ja tänavate korrashoiuks, haridusasutuste ja koolide ülevalpidamiseks, lumetõrjeks, jne.

Kampaania keskendub eelkõige neile inimestele, kes elavad Otepääl, kuid pole veel vallakodanikud. Sissekirjutus on oluline, kuna täpne ülevaade elanikest aitab omavalitsusel paremini elukorraldust planeerida.

Loosimisel osalevad vaid need kampaania vältel (26.11-31.12.2018) registreerunud, kes on 31. detsembri 2018 seisuga Otepää valla kodanikud. Ühiselukohateate esitanud inimeste puhul osaleb iga pereliige kampaanias eraldi. Kampaanias ei saa osaleda inimesed, kes Otepää valla elanike hulgast viimase kahe kuu jooksul lahkuvad ja siis uuesti Otepää valda sisse registreeruvad. Loosimine toimub uue aasta jaanuarikuus. Kõik, kes sel perioodil sisse registreerivad, saavad tasuta otepäälase kaardi.

Otepää vallavanem Kaido Tamberg ütles, et oma vald elab ja töötab eelkõige aga ikkagi oma inimeste jaoks. „Otepää vald on üks hea energiaga koht elamiseks ning siia tööle tulemiseks," sõnas Kaido Tamberg.  „Otepää valla ettevõtjad ja Otepää kogukonnad ootavad uusi elanikke. Vald ja iseärnis valla ettevõtjad on panustanud selleks, et meil oleks rohkem vallakodanikke. See näitab, et olete teretulnud!"

 

15. novembri 2018 seisuga oli Otepää vallas 6554 elanikku.

 

Lisainfo sisseregistreerimise kohta:
Kristina Reigo: 7664 805
Otepää valla koduleht: www.otepaa.ee

 

Valla ettevõtjate poolt välja pandud loosiauhinnad:

Sangaste loss – ööbimine kahele koos hommikusöögi ja ajalootuuriga
Heleni Helbed – 5 Heleni Helveste kinkekohvrit
AS Sanwood – mööbliese
Silva Agro – kinkekaart, 25 eurot
Kuutsemäe ja Munamäe mäesuusakeskused – mäepilet kahele
Vidrike külamaja – õhtusöök kahele väärtuses 50 eurot
Otepää Winterplace –perepilet 4-le, väärtusega 68 eurot
Ugandi Resto – kinkekaart, 55 eurot
Ugandi Kohvik – kinkekaart, 55 eurot.
Coop – kinkekaart, 20 eurot
Monster Music - rahvusvaheline muusikafestival Retrobest  - kahepäevane festivalipass ühele AS Alexela  - 100 tasuta kohvikupongi
AS Techne – 10 liitrit tasuta kütust
Tehvandi Spordikeskus – 2 tundi Käärikul, Kekkose saunas
ORT Techno – tasuta mootorsõiduki ülevaatus
SA Otepää Tervisekeskus - 3 hammaste hoolduse paketti (pakett sisaldab hammaste profülaktilist läbivaatust ja pärlpesu) komplekti hind 50 eurot