« Tagasi

A1M Motorsport Otepää rahvasprindil oli stardis rekordarv autosportlasi Eestist, Soomest ja Lätist

22.septembril 2018  toimunud A1M Motorsport Otepää Rahvasprint tõi võistlustulle rekordarvu autospordiharrastajaid Eestist, Soomest ja Lätist. Üheteistkümnes erinevas klassis oli stardis kokku 120 võistlejat.
 
Esmakordselt Tehvandi spordikeskuse rollerirajal toimunud etapp sõideti asfaltkattega rollerirajal.
Punktiarvestust peeti kokku neljas suurimas rahvasprindi karikasarjas.
Marko Koosa, Otepää Rahvasprint võistluste juht: „Seekordne võistlus toimus kitsal ja tehniliselt väga nõudlikul rajal. Hommikul sadanud vihm muutis raja libedaks, mis päeva jooksul aga täielikult kuivas ning igas sõiduvoorus valitsesid täiesti uued rajaolud. Lisaks rahvaspordi autodele olid kohal ka ralliautod, krosskardid, veoautod ja drifitauto, mis pakkusid põnevaid elamusi pealtvaatajatele.
 
Võistluse juht lisas ürituse lõppedes: „ Eriti hea meel on selle üle, et Otepääl oli taas stardis palju
osalejaid ning kõikides klassides on kohal kogu Eesti paremik. Asfaldiradasid Eestis on väga vähe ja tore oli näha raja ääres väga palju pealtvaatajaid, kes olid tulnud nautima põnevat võidusõitu. Kindlasti aitas sellele kaasa lisaks heale korraldusele ja suurele auhinnalauale esmakordne võimalus sõita autodega Tehvandi spordiradadel."
 
Otepää Rahvasprint korraldajad tänavad toetajaid, kes andsid hindamatu panuse Otepää
rahvasprindi etapi korraldamiseks: Eco Oil, GMP Clubhotel, Alko 1000, ööklubi Comeback, Makserv OÜ, Otepää Winterplace, Ugandi Resto, Trendi Furniture, Karula Lihatööstus, KML Auto, A1M Motorsport, A1000Market, Aasta Auto ja Gustav kondiitrid. Suure panuse andsid ürituse toimumiseks Otepää vald ja Otepää Rahvasprint nimisponsor A1M Motorsport.
 
Lisainfo:
Marko Koosa
Otepää Rahvasprint võistluste juht