« Tagasi

Otepää valla perepäeval on lastel külas tuntud laulja Birgit Sarrap

8. septembril 2018 algusega kell 11.00 toimub kooliaasta alguse puhul lustlik kogupereüritus „Spunk", kus lastele tuleb külla laulja ja „Eesti otsib Superstaari" esimese hooaja võitja Birgit Sarrap.

 

Päevakavas on batuudid, näomaalingud, lebola. Lebolas saab mänguasju, mänge ja raamatuid vahetada. Pakutakse putru ja puuvilju. Avatud on erinevad töötoad, kus saab teha diskot, laulda ja mängida, patsi punuda, meisterdada loomanägusid. Ühes töötoas on võimalik teha ka postkaarti, mille saab siis kohe vanavanemate päeva puhul saata oma vanaemale või vanaisale.

Spunki minnakse otsima koos Pipiga ja vahepeal saab vaadata Otepää laste etendust „Hiired pööningul".

Kell 11.00 on kõigil lastel võimalik astuda üles vabal laval. Laval võib tantsida, lugeda luuletust, mängida pilli, teha võimlemisharjutusi või niisama spunkida. Lastele esineb tuntud laulja Birgit Sarrap.

„Ootame kõiki lapsi koos vanemate ja vanavanematega perepäevale," sõnas Otepää Kultuurikeskused loomejuht Merilin Kirbits. „Koolialguse ärevus on nüüdseks natuke taandunud ja saab täiel rinnal kogu perega lustida!"

Koguperepäeva korraldab Otepää Kultuurikeskused koostöös MTÜ-ga Otepää Kinnaspunkt, toetavad Eesti Kultuurkapitali Valgamaa Ekspertgrupp, Otepää vald, Otepää Seikluspark, kohvik Elsa ja Büroomaailm.

Foto: Wikipedia