« Tagasi

Teenuskeskuste lahtiolekuajad

PUKA TEENUSKESKUS (ENDINE PUKA VALLAMAJA, PUKA ALEVIK, KOOLI TN 6)
Lahtiolekuajad:  E,T 8.00-16.00; R  8.00 -14.00  K 13.00 -17.00 üldtelefon: 766 8443.

Sotsiaaltöö spetsialist Pille Sikku vastuvõtuajad:
K: 09.00-13.00 Tel. 52 47 930. E-post: Pille.Sikk@otepaa.ee
 

Teenuskeskuse juht: Lea Madissov tel. 766 8443 E-post: Lea.Madissov@otepaa.ee

Teenuskeskuse majandusspetsialist Kalev Mekk tel. 516 4931 E-post: Kalev.Mekk@otepaa.ee

Teenuskeskuse sekretär-asjaajaja Lea Treesi vastuvõtuajad:
E-T 8.00 – 16.00 E-post: Lea.Trees@otepaa.ee, tel. 766 9410


SANGASTE TEENUSKESKUS (ENDINE SANGASTE VALLAMAJA, VALGA MNT 7, SANGASTE ALEVIK)


Teenuskeskuse sekretär-asjaaja Lea Treesi vastuvõtuajad:
K-N 9.00 -16.00 Lea.Trees@otepaa.ee tel. 766 8040


Ehitusspetsialisti Peeter Aunapu vastuvõtuajad:
K: 10.00 - 16.00 E-post: Peeter.Aunapu@otepaa.ee tel. 5811 5200

Sotsiaaltöö spetsialisti Pille Sikku vastuvõtuajad:
T: kell 9.00 – 16.00. Muul ajal kohtumine telefoni teel eelnevalt kokku leppida. Tel. 76 68 046;
52 47 930. E-post: Pille.Sikk@otepaa.ee
 

Majandusspetsialist Rein Areng tel. 516 0163 E-post: Rein.Areng@otepaa.ee

 

NÕUNI TEENUSKESKUS (NÕUNI MAAKULTUURIMAJA, NÕUNI)

Teenuskeskuse majandusspetsialist Kalev Lõhmus tel. 513 9071 E-post: Kalev.Lohmus@otepaa.ee