« Tagasi

Talvine autospordivõistlus Otepääl

Veebruari alguses 10.02.2018 toimub Otepääl ja selle ümbruses traditsiooniline autospordivõistlus Villa Müllerbeck Otepää rahvasprint. Üritus toimub Otepää läheduses üldiseks liikluseks suletud lumistel ja jäisetel kõrvalteedel. Harrastajate võistlusrada koosneb kahest kiiruslõigust, mille kogupikkus on 6,2 km.
 
Marko Koosa, Otepää rahvasprindi 2018 võistluste juht: „Loodan väga, et võistlusrada on täies ulatuses kaetud lume ja jääga ning võistlused toimuvad talvistes oludes. Otepää autospordi üritused on alati väga hinnatud ning talvine võidusõit on saanud toredaks traditsiooniks. Villa Müllerbeck Otepää rahvasprindile ootame vähemalt 80 autosportlast. Loodame, et starti on tulemas ka teiste riikide võistlejaid. Võistlusradade täpsed asukohad avaldame võistlusnädala alguses ning seal on olemas info pealtvaatajatele. Üritus on pealtvaatajatele tasuta"
 
Võistlussõitudega alustatakse laupäeval 10:00. Parimatele pilootidele on auhindadeks suured karikad ja vahuveinid. Osalejatele pakume nagu tavaliselt rikkalikku auhinnalauda, kus jagub auhindasid kiirematele ja kindlasti läheb võistlejate vahel jagamisele hinnalisi loosiauhindasid meie toetajatelt.
 
Võistlusele saab registreeruda alates 15.01.2018 interneti aadressil http://www.autosport.ee/rallyreg.
 
Lisainfot võistluse kohta leiab aadressidelt www.facebook.com/rahvasprint
 
Küsimused ja lisainfo:
Marko Koosa
marko@smaracing.ee
+3725202695