« Tagasi

Alexela avas Otepääl renoveeritud tanklapoe

Alexela avas 6. detsembril 2017 Otepääl uuenenud tanklapoe. Lisaks tavapärasele bensiinile ja diislikütusele on nüüd olemas ka LPG tankur.
 
Värskelt renoveeritud tanklapood tugineb Alexela tanklakohvikute PAUS kontseptsioonile. Uuenenud tanklapoes on müügil isuäratavad praed ja tervislikud eined, supid ning harjumuspärane burger ja hot-dog. Menüüle pakuvad kosutavat täiendust kiirelt valmivad kuumad joogid.
 
Uudisena on Otepää tanklapoes nüüd võimalik ka sõlmida kindlustuslepinguid, mida Iizi.net abil vahendame. Lisaks saab tanklast osta balloonigaasi.
 
Kutsume kõiki Valgamaa inimesi külastama meie uut tanklat – Alexelas tankides toetad Eesti sporti ja kultuuri, sest Alexela on kultuuriministri poolt pärjatud tiitliga „Aasta Kultuurisõber".
 
Alexela Oil kuulub Alexela gruppi ning on aus eestimaine tanklakett. Ettevõtte 77-st tanklast omab tanklakauplusi 24. Vanima eestimaise tanklaketina (aastast 1993) ollakse tööandjaks enam kui 150 inimesele üle Eesti. Alexela tanklad kannavad märki „AUS KÜTUS", mis kinnitab, et Alexela tasub riigile kõik maksud, täites nii oma kohustusi Eesti ühiskonna ees.
 
Kadri Ambos
Alexela Group OÜ
turundus- ja kommunikatsioonijuht
 
Foto: Alexela
Linti lõikavad vasakult paremale Otepää vallavanem Kaido Tamberg AS Alexela Oil juhatuse esimees Ain Kuusik AS SA MET juhataja Janus Metsa.