« Tagasi

Inglipuu annab taas võimaluse hakata ingliks lastele

Alates 23. novembrist kuni 11. detsembrini 2017 saavad Otepää elanikud hakata ingliteks valla vähekindlustatud peredes elavatele lastele. Selleks tuleb täita kasvõi ühe väikese vallakodaniku kingisoov, mille leiab Maxima kauplusesse paigutatud Inglipuult.
 
Tänavu kaheksandat korda üle Eesti toimuv heategevuslik kingikampaania „Inglipuu" on kutsutud ellu jaeketi Maxima poolt eesmärgiga rõõmustada unelmate jõulukingitustega neid lapsi, kelle vanematel puudub võimalus nende unistuste täitmiseks.
 
„Keda lastest ja millise jõulukingitusega saab tänavu rõõmustada, selgitasid välja kohalikud sotsiaaltöötajad. Nüüd leiab nende kogutud info samas piirkonnas tegutsevast Maxima kauplusest – müügisaalis paiknevalt Inglipuult, mille külge on kinnitatud inglikujulised sildid. Ülevaate annab ka kingikampaania koduleht www.maxima.ee/inglipuu ," täpsustas Maxima avalike suhete juht Katja Ljubobratets.
 
Otepää kaupluses Maxima X ootavad Inglipuul 20 lapse jõulusoovid.
 
„Kõige pisem vallakodanik, kellele saavad Otepää elanikud ingliks hakata, on üheaastane. Teda rõõmustavad eakohased mänguasjad. Kõige vanem Otepää elanik, kelle jõulusoov jõudis Inglipuule, on 12-aastane. Tema soovib kellraadiot," tõi näiteid Maxima avalike suhete juht.
 
Oluline, et kingitus vastaks täpselt lapse jõulusoovile, sobiks tema vanusele ja oleks uus.
 
„Soovitame hakata ingliteks koos sõprade ja töökaaslastega – jagatud rõõm on ju veel suurem. Küll aga palume, et kingitus viiakse Maxima kaupluse töötajate kätte mitte hiljem kui 11. detsembril. Sest just nii saame koostöös sotsiaaltöötajatega tagada, et unelmate kingitus jõuab lapseni just jõulude ajal," selgitas Katja Ljubobratets.
 
Inglipuud on paigaldatud ka teistesse Valgamaal tegutsevatesse kauplustesse. Valgas ootavad täitmist 40 ja Tõrvas 20 lapse jõulusoovid. 
 
Fotol: inglipuu, foto: Maxima
 
 
 
Katja Ljubobratets
Avalike suhete juht
 
MAXIMA EESTI OÜ
Aadress Peterburi tee 47, 11415 Tallinn, Eesti
Mobiiltelefon +372 555 66 740
E-post katja.ljubobratets@maxima.ee
Koduleht www.maxima.ee