« Tagasi

Foto- ja videokonkurssi „Otepää 900 ” pikendatakse

Otepää Vallavalitsus kuulutas välja Otepää  esmamainimise 900 aastapäeva  kajastava foto- ja videokonkursi. Konkurssi pikendatakse 1.detsembrini 2016. Peaauhinnaks on seikluskaamera.
 
 
Foto- ja videokonkursi eesmärgiks on jäädvustada Otepää 900 juubeliaasta üritusi ja tutvustada  Otepääd ja Otepää piirkonda läbi  siinsete inimeste, ürituste, looduse, vaatamisväärsuste ja huvitavate kohtade. 
 
 
 
Võisteldakse  kahes kategoorias:
-parimad vaated
-parimad ürituste kajastused
 
Üks võistleja võib esitada  kuni 5 võistlusfotot ja kuni 3 videot igas kategoorias. 
 
Auhinnad:
-kategooria võitjatele paneb Otepää Vallavalitsus välja auhinnaks seikluskaamerad. Lisaks antakse välja ka eriauhindu. 
 
 
Konkursi tingimused:
Konkurss kestab  kuni 1.detsembrini 2016. Võistlusfotod ja lingid videotele palume saata e-posti aadressil fotokonkurss@otepaa.ee  
 
Esitada võib töötlemata mustvalgeid või värvifotosid, mis ei ole osalenud teistel konkurssidel. Võistlusfoto peab olema hea kvaliteediga, nii et seda oleks võimalik hiljem trükkida. Foto pikem külg peab olema vähemalt 2000 px  soovitavalt jpg formaadis, failimaht soovitavalt  2 MB piiresse. 
 
Võistlusvideod palume üles laadida Youtube'i või Vimeo keskkonda ning saata link. Video resolutsiooniks peaks olema vähemalt HD (720 p), video kestus kuni 3 minutit. 
 
Fotode ja videolinkide edastamisel märkida pealkiri, saamislugu, võistleja kontaktandmed (nimi, vanus, aadress, telefon, e-post). Konkursitööde saatja vastutab esitatud materjalide  autorluse ning esitatud andmete õigsuse eest. Konkursil ei saa osaleda konkursi korraldamisega seotud isikud ja nende perekonnaliikmed. 
 
Võitjad selgitab vallavalitsuse poolt moodustatud žürii. Lisaks sellele toimub ka internetikeskkonnas rahva lemmiku valimine. Võitjate nimed avalikustatakse Otepää valla kodulehel www.otepaa.ee, Otepää Teatajas ja valla ametlikul Facebooki lehel. 
 
Foto-ja videokonkursi korraldajatel on õigus kasutada konkursi fotosid ja videoid Otepääga  seotud meediaväljaannetes, interneti kodulehekülgedel ja trükistes tasuta, viidates autori nimele, ilma autoritasu maksmata.  
Lisateave: Monika Otrokova 766 4811; 505 8970 e-post: monika@otepaa.ee 
 
www.otepaa.ee/otepaa900