« Tagasi

COVID-19 ülevaade Otepää vallas 04.12.2020

Vabariigi Valitsus kiitis 3.detsembril heaks täiendavad koroonaviiruse leviku tõkestamise abinõud, mis piiravad meelahutuskohtade, avalike ürituste toimumiskohtade ja toitlustusettevõtete avamisaega ning vähendavad poodides ja teeninduskohtades korraga viibida tohtivate inimeste arvu. Piirangud hakkavad kehtima laupäevast, 5. detsembrist.

5. detsembrist kehtima hakkavad piirangud:
Kaupluste müügisaalides ja üldkasutatavates ruumides ning teenuseosutaja teenindussaalides kuni 50 protsendi täituvus

Toitlustusettevõttes ja meelelahutuskohtades ning avalike ürituste toimumiskohtades viibimise piirang kella 22-6ni

Vaata lisa: www.kriis.ee

 

Info kogu Eesti kohta:

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 4720 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 470 ehk 10% testide koguarvust.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 225 inimesel. Harjumaa uutest juhtumitest 159 on Tallinnas.

Ida-Virumaale lisandus 130 ning Tartumaale 46 uut positiivset koroonaviiruse tuvastamise testi tulemust. Lääne-Virumaale lisandus 16 uut nakatunut, Viljandimaale üheksa. Jõgeva-, Pärnu- ja Raplamaale lisandus kuus uut nakatunut. Valga- ja Põlvamaale lisandus neli uut nakatunut. Läänemaale lisandus kolm ning Hiiu-, Saare-, ja Järvamaale lisandus kaks uut nakatunut. Võrumaale lisandus üks uus nakatunu ning kaheksa positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.

Otepää valda lisandus 2 positiivset proovi.

Vaata lisa: www.terviseamet.ee