« Tagasi

Booking.com kümne parima hotelli seas kaks Otepää majutusettevõtet

Tuntud broneerimissüsteemi Booking.com klientide hinnangul asub Eesti kümnest parimast majutusettevõttest tervelt kaks Otepääl - GMP Clubhotel Otepääl Pühajärvel ja Tehvandi hotell, kirjutab Tartu Postimees.
 
Jaan Olmaru Tartu Postimehes ilmunud artiklis kirjutab, et  Booking.com-i värskesse võrdlusse on võetud kõik majutusettevõtted, kus on üle 15 toa ja mis on klientidelt pälvinud vähemalt sada hinnangut. Hinnete järgi on Eesti hotellide esiviisik järgmine: GMP Clubhotel Otepääl Pühajärvel (keskmine hinne 9,5), Georgi hotell Võrus (9,4), Antoniuse hotell Tartus (9,4), Schlössle Tallinnas (9,4) ja Pädaste Muhu saarel (9,4). Esikümnes leiame lisaks GMP Clubhoteli ka Tehvandi spordikeskuse hotelli (9,3)
 
Maalilise Pühajärve kaldal asuvas GMP Clubhotel'i külaliskorterid on eriti sobilikud peredele ning keskmisest kõrgemat kvaliteeti hindavale aktiivsele inimesele.  GMP Clubhotel'i juhataja Margus Mäll sõnas, et hotelli  head taset on eelkõige aidanud hoida pidev tagasiside küsimine klientidelt. „Pean ütlema, et viimasel ajal on Eestis üldiselt majutusettevõtete teenindustase tunduvalt tõusnud," lisas Margus Mäll. „Meie hotellis pööratakse väga suurt tähelepanu kliendi heaolule – et ruumid oleksid puhtad, teenindus kiire ja sõbralik ning et iga külastaja sooviks meie juurde tagasi tulla."
 
Tehvandi hotell asub Tehvandi spordikeskuses, mis on rahvusvaheliselt tuntud võistlus- ja treeningpaik. SA Tehvandi Spordikeskuse juhatuse liige Alar Arukuusk märkis, et eelkõige on Tehvandi eesmärgiks  komplekse treening – ja võistluskeskuse teenuse pakkumine ja selle lahutamatuks osaks on ka kvaliteetne majutus ja toitlustus. „Meil on heameel, et meie kliendid on meid nõnda kõrgelt hinnanud," rõhutas Alar Arukuusk. „Tehvandi hotelli külastajad on eelkõige spordiga seotud kliendid". 
Booking.com uurib klientidelt tagasisidet kümnepallisüsteemis kuues kategoorias: puhtus, hubasus, asukoht, mugavused, personal ning hinna ja kvaliteedi suhe. Booking.com on suurim veebikeskkond broneerimiseks maailmas ja samuti Eestis. Tagasisidet annab hotelliklientidest umbes kolmandik.
 
Allikas: Olmaru, J. Kõige paremad hotellid polegi pealinnas. Viide Tartu Postimehe artiklile: 
 
GMP Clubhotel, foto: GMP Clubhotel
 
 
 
Tehvandi, foto: www.tehvandi.ee