Ettevõtluse rubriigi sündmused

« Tagasi

EASi ja Valgamaa Partnerluskogu toetusvõimalustest

24.-25. jaanuaril kutsub Eesti Kaubandus-Tööstuskoda osalema Läti-Eesti ettevõtete B2B.l ja äriseminaril Kojas, aadressil, Toom-Kooli 17, Tallinn. Seminar ja kohtumised on tasuta, vajalik eelregistreerimine Koja kodulehel!https://www.koda.ee/et/sundmused/lati-eesti-ariseminar-ja-b2b-kohtumised

Valgamaa partnerluskogul on avanemas kaks taotlusvooru. Toetused on suunatud Partnerluskogu tegevuspiirkonnas toimetajatele: Otepää ja Valga vald (va Valga linn), Hellenurme ja Aakre kandi külad Elva vallas ja Soontaga küla Tõrva vallas.


23. jaanuarist 10. veebruarini on avatud meede 2.1, mille raames on võimalik taotleda investeeringutoetust tegevusvõimaluste laiendamiseks. Maksimaalne toetussumma on 27 000 eurot. Toetust saavad taotleda Valgamaa Partnerluskogu tegevuspiirkonnas tegutsevad mittetulundusühingud ja sihtasutused ning kohalikud omavalitsused. Rohkem infot tingimuste kohta leiad siit.


20. veebruarist 10 märtsini oodatakse taotlusi elukondlike teenuste arendamiseks. Maksimaalne toetussumma on 20 000 eurot. Toetust saavad taotleda ettevõtted, FIEd ja MTÜ-d ning SA-d, mis tegutsevad Valgamaa Partnerluskogu tegevuspiirkonnas. Rohkem infot tingimuste kohta leiad siit.


Lisainfo: Aili Keldo (aili@valgaleader.ee, 5373 5503).

EAS koos Eesti Masinatööstuse liiduga kutsub ettevõtteid osalema ühisstendiga Alihankinta 2023 allhankemessil, mis toimub Tamperes 19.-21.september 2023. Oodatud on metalli-, elektroonika-, plasti- ja kummitööstusest, samuti IKT-sektoris tööstuslahendustega tegelevad ettevõtted.
Kandideerimine avatud kuni 30.01.2023.

20.veebruaril avaneb EASi ja KredExi ühendasutuse taotlusvoor "Rakendusuuringute programm", mis toetab innovaatiliste toodete arendust ja võimaldab kasvatada ettevõtte tulu, arendades uusi või senisest oluliselt muudetud tehnoloogiaid, protsesse, tooteid või teenuseid.

Veel toetusvõimalusi https://eas.ee/eksport/rahastus/