Spordivõistluste tulemused

« Tagasi

Toimus Otepää valla ujumispäev

EOK poolt korraldatava üle Eestilise spordinädala raames toimus esmakordselt 24.septembril 2020 Otepää valla ujumispäev Pühajärve SPA&Tervisekeskuse basseinis.

 

Võistlused toimusid kokku 11 vanuseklassis ja vanusepiirangut osalemiseks ei olnud, samuti oli võistlusest osavõtt tasuta.


Registreerus kokku 58 osalejat ning osalejaid jagus igasse vanuseklassi. Tore oli näha end proovile panemas ka vallavalitsuse esindajaid.


Väga tihe oli konkurents nooremates vanuseklassides, kus tihedas konkurentsis olid parimad Tuule Laine Peips ja Lennart Loode (T/P 2014 ja nooremad), Saara Ronja Kuusikmaa ja Karl Kasemets (T/P 2013), Neeli Jussila ja Märten Mätas (T/P 2012), Astrid Tammjärv ja Maru Mäesepp (T/P 2011), Säde Lepp ja Laurits Mägi (T/P 2010), Anette Männiste ja Robert Pihlapuu (T/P 2009) ning Lisandra Liivamägi ja Paul Aares Fjodorov (T/P 2008).


Ujumispäev sujus hästi ning andis osalejatele  innustust järgmiseks ujumispäevaks veelgi rohkem treenima. Loodame, et järgmisel ujumispäeval on ka vanemates vanuseklassides konkurents tihedam ning osalejaid rohkem, sest ujumine on ju üks spordialadest,  mis sobib harrastamiseks igas vanuses - seega kohtumiseni järgmisel ujumispäeval, mis toimub eeldatavasti juba talvel!

Võistluse eestvedajaks oli ujumisklubi YESS treener Mariliis Paas. Täname kõiki kohtunikke: Tatjana Mannima, Aili Orlikov, Margit Vähi, Mart Lill, Heleena Jõgi ning Karel Viigipuu.

 

Ujumispäeva korraldasid ujumisklubi YESS koostöös Otepää Vallavalitsusega, täname toetuse eest Pühajärve SPA&Puhkekeskust.

 

 

Mariliis Paas
Ujumisklubi Yess

 

Fotogalerii SIIT fotod: Tatjana Mannima