Kommunaalmajandus

2.12.21
Kommunaalmajandusega tegeleb Otepää vallas AS Otepää Veevärk.
 


AS Otepää Veevärk põhikiri (Otepää Vallavolikogu 21.05.2016 otsus nr 1-4-28)


AS OTEPÄÄ VEEVÄRK
Kastolatsi tee , Otepää 67404

Telefon: +372 76 64 890

Kontor avatud: E-R kella 8.00 - 16.30
Lõuna kella 12.00 - 13.00

 


Koduleht: www.otepvesi.ee 

Kontaktid:

Juhataja: Jüri Teder 
E-post: jyri.teder@otepvesi.ee
Mobiil: +372 515 0615

 
 

TOOTMINE, VÕRGUD JA MÜÜK

Maire Mehine
Sekretär-klienditeenindaja
766 4890; 51 59 514
maire.mehine@otepvesi.ee

Urve Kaup
Klienditeenindaja
766 4890; 51 59 514
urve.kaup@otepvesi.ee


Andres Radsin
Veemajanduse tootmisjuht
57 503 313
andres@otepvesi.ee

 

Toomas Maspanov
Soojamajanduse tootmisjuht
766 4891; 5249 961
toomas.maspanov@otepvesi.ee

 

Külli Radsin
Välisvõrkude insener
59 129 478
kylli@otepvesi.ee


Enn Sepma
Veemajanduse meister
51 86 276
enn.sepma@otepvesi.ee


Harri Oona
Veekontrolör
52 94 144

 

ÜLDJUHTIMINE

Anneli Jürgenson
Pearaamatupidaja
766 4892
anneli@otepvesi.ee


Olev Järv
Käidukorraldaja
56 351 060
olev@otepvesi.ee

 
 
Katlamaja
Kontaktid:
Kopli 6-A, Otepää 67403
Telefon: +372 76 55 269

 

Toimetaja: MONIKA OTROKOVA