Vallavolikogu koosseis

8.03.17

Volikogu esimees - Siim Kalda
Volikogu aseesimees - Jaanus Raidal
Volikogu aseesimees - Enn Sepma


Vallavolikogus on registreeritud kolm fraktsiooni - VL Meie Kodu, VL Otepää Kodanik, Reformierakond.

Volikogu meiliaadress:   volikogu@otepaa.ee

Jrk. NIMI FRAKTSIOON KONTAKT
1. Teet Reedi VL Otepää Kodanik teet.reedi@gmail.com 
2. Miia Pallase VL Otepää Kodanik miia@pyhajarve.edu.ee
3. Kalev Lemmik VL Otepää Kodanik lemmikmees@gmail.com
4. Kuldar Veere VL Otepää Kodanik kuldar.veere@otepaa.ee
5. Karl Mõts VL Otepää Kodanik tehne@hot.ee
6. Enn Sepma Reformierakond    enn.sepma@otepvesi.ee
7. Merlin Müür Reformierakond merlin@otepaa.ee
8. Aivar Nigol Reformierakond aivar.nigol@otepaa.ee
9. Viljar Teder Reformierakond info@merevi.eu
10. Jaanus Raidal -   (VL Otepää) jaanus.raidal@otepaa.ee
11. Rein Vikard -   (VL Otepää) ikar@hot.ee
12. Siim Kalda VL Meie Kodu Siim.Kalda@otepaa.ee
13. Martin Teder VL Meie Kodu martin@fcotepaa.ee
14. Tanel Ojaste VL Meie Kodu tanel@ojaste.ee
15. Peeter Kangur -     (IRL) pk@pyhajarve.edu.ee

 

 

Koostööpartnerite leping 14.06.2016

 

Vallavolikogu liikme Kalev Lemmiku vallavolikogu liikme volitused on taastatud. Valla valimiskomisjoni koosoleku protokoll 06.03. 2017 nr 1 

 

Dokumendiregister

Volikogu istungid toimuvad kord kuus. Volikogu istungite päevakorda saab vaadata avalehel rubriigis Kuu volikogus.

 

Vallavolikogu puudutavad määrused

 

 
 
 
Toimetaja: MONIKA OTROKOVA